Назад
img

Адвокатський запит

від 1500
від 10 робочих днів
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:

Кожен адвокат здійснюючи свою професійну діяльність має право надсилати звернення до органів державної влади, підприємств, установ та організацій не залежно від їх форми власності з проханням надати інформацію чи документи, необхідні для захисту інтересів свого клієнта. Таке звернення і є адвокатським запитом.

По суті подання адвокатського запиту це не прохання "виправити" чи змінити ситуацію чи рішення щодо клієнта. Це прохання надати інформацію чи документи, яких не вистачає адвокату для якісного захисту клієнта.

Так у сфері міграційного права, наприклад, адвокатські запити найчастіше використовуються в двох випадка:

  1. Коли державний орган порушує термін розгляду документів (особливо це стосується важких процедур, таких як отримання постійної посвідки чи набуття громадянства). Отримана відповідь на запит дає змогу зрозуміти, де саме знаходиться справа, в якому вона стані, чи потрібно очікувати відмови від державного органу, чи можливо оскаржити затримку в оформленні і т.д.
  2. Коли клієнт отримує відмову в отриманні того чи іншого документу. Зазвичай в рішеннях про відмову вказується формальна підстава, передбачена законодавством без прив’язки до конкретної справи і без деталізації. Адвокатський запит дасть змогу з’ясувати конкретну причину і прийняти подальше рішення: оскаржувати прийняте рішення чи виправляти помилку в документах і подавати документи повторно.

Звісно, громадянин і сам може написати письмове звернення до органу влади для з’ясування тих чи інших обставин, що його стосуються. Проте перевагою саме адвокатського запиту є час. Якщо Закон України "Про звернення громадян" дає місяць на розгляд звернення, то Закон України "Про адвокатуру та адвкатську діяльність" лише 5 днів, а також визначає відповідальність за ненадання відповіді на запит адвоката. Таким чином Ви економите свій час і будете на 100% певні, що отримаєте відповідь на Ваше питання.

Адвокати ЮО ЕНВОЛТ з задоволенням допоможуть Вам отримати інформацію та документи від органів влади, підприємств та установ, що стосується Вашої справи. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

Необхідні документи
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Паспортний документ заявника (паспорт іноземця, посвідка на проживання, паспорт громадянина України)

Надає клієнт
2

Рішення органу про відмову у видачі посвідки (за наявності)

Надає клієнт
3

Договір про представництво інтересів адвокатом

Готуємо ми
4

Ордер

Готуємо ми
img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду