Назад
img

Реєстрація ФОП

від 2500 грн
від 1 робочого дня
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:

Фізична особа-підприємець - форма здійснення підприємницької діяльності, за якої фізична особа несе всі ризики підприємництва в повній мірі всім належним їй майном. Це характерна особливість саме ФОП, якщо порівнювати з товариствами (особливо ТОВ), тому перш ніж обрати ФОП, як форму підприємництва для себе, Ви маєте розуміти, що ставите під удар належне Вам майно і у випадку наявності заборгованості перед кредиторами, розраховуватись доведеться саме цим майном.

Зареєструвати ФОП зараз максимально просто, оскільки є кілька варіантів і кожен може обрати зручний. Зареєструвати ФОП у ЦНАП (Центрі надання адміністративних послуг), у приватного реєстратора, у нотаріуса чи навіть зареєструвати ФОП в ДІЯ - всіми цими можливостями Ви можете користуватись і обирати оптимальну для Вас. Звісно, реєстрація у державного реєстратора (ЦНАП) займе більше часу в порівнянні з приватним реєстратором, проте буде більш приваблива фінансово. В той час як зареєструвати ФОП через ДІЮ взагалі зручно і швидко, проте не кожен володіє відповідними навичками для роботи на комп’ютері чи смартфоні.

ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ ЗАРЕЄСТРУВАТИ ФОП?

На відміну від реєстрації товариств, реєстрація особи як ФОП потребує мінімум документів: паспорт та код. Проте для реєстрації також важливим є питання видів економічної діяльності майбутнього ФОП, а також обрання ним системи оподаткування. Якщо Ви не обізнані в даних питаннях, краще звернутись за допомогою і порадою до фахівців, які допоможуть Вам підібрати відповідні види діяльності згідно КВЕД, а також порадять, яку систему оподаткування для Ваших КВЕД краще обрати: загальну чи спрощену. При цьому спрощена система оподаткування розділяється ще на 4 групи, які є абсолютно різними за своїми характеристиками, відсотковою ставкою, базою оподаткування, а також передбачають певні обмеження для ФОП щодо кількості найманих працівників чи КВЕД, якими ФОП може займатись на тій чи іншій групі оподаткування. Крім того, фізична особа ще може реєструватись платником податку на додану вартість за певних обставин. Будьте свідомим при реєстрації себе як фізичної особи-підприємця і виборі всіх вищеперелічених параметрів, оскільки відкрити ФОП простіше ніж закривати, особливо, коли ФОП протягом своєї діяльності мало уваги приділяв нюансам оподаткування та звітності.

Юридичне об’єднання "ЕНВОЛТ" залюбки проконсультує Вас щодо всіх нюансів реєстрації фізичної особи-підприємця в Україні, відповість на Ваші питання щодо КВЕДів та податків, за необхідності - надасть бухгалтерську підтримку Вашого майбутнього бізнесу.

Необхідні документи
Документи та інформація щодо реєстрації ФОП
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Паспорт громадянина України (паспорт іноземця з перекладом)

Надає клієнт
2

Ідентифікаційний код (платника податків)

Надає клієнт
3

Заява на реєстрацію ФОП

Готуємо ми
4

КВЕДи

Готуємо ми
5

Контакти майбутнього ФОП (номер телефону, електронна пошта)

Надає клієнт
6

Інформація про обрану систему оподаткування

Надає клієнт

Вам також може знадобитись

img
Адміністративні консультації для іноземців
Ідентифікаційний код для іноземців
img
Державна реєстрація
Реєстрація ТОВ
img
Податкове право
Ідентифікаційний код
img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду