Назад
img

Встановлення особи

від 2,5 місяців
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:
ЩО ТАКЕ ВСТАНОВЛЕННЯ ОСОБИ ТА КОЛИ ПРОВОДИТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ОСОБИ

Встановлення особи – це адміністративна або судова процедура по ідентифікації особи, шляхом залучення свідків. Адміністративна процедура встановлення особи проводиться територіальними органами міграційної служби у наступних випадках:

- отримання паспорта вперше після досягнення 18 років

- втрати паспорта громадянина України, за відсутності документів, необхідних для його відновлення

- заміни чи відновлення паспорта громадянина України для осіб, у яких паспорт виданий на окупованих територіях, Донецької, Луганської областей чи в АР Крим, за відсутності у них інших документів з фото (закордонного паспорта, водійського посвідчення, військового квитка).

Судова процедура встановлення особи проводиться у випадках, коли в рамках адміністративної процедури не вдалось встановити особу заявника.

Кожна життєва ситуація, в результаті якої може знадобитись проходження процедури встановлення особи є індивідуальною, тому і перелік необхідних документів може відрізнятись. До переліку можуть бути додані документи, що підтверджують реєстрацію місця проживання, документи про освіту, довідки з місць навчання та роботи, свідоцтва про народження дітей, про шлюб чи розлучення, трудові книжки.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА ВСТАНОВЛЕННЯ ОСОБИ

По суті процедура встановлення особи дуже схожа на звичайну процедуру оформлення паспорта. В підрозділі міграційної служби сканують Ваші документи, фотографують, знімають відбитки пальців. Все як на звичайному оформленні паспорта. Далі Ваші документи відправляються на перевірки. По готовності перевірок, Вам необхідно повторно завітати до підрозділу зі своїми свідками. Свідки мають надати оригінали паспортів та документи, що підтверджують їх зв’язки з Вами. Серед 3-4 фотокарток людей схожих на Вас вони повинні визначити саме Вас та засвідчити свій вибір підписом в акті встановлення особи. Після того, як акт підписаний всіма свідками, пакет документів направляється до вищестоящого органу на затвердження. Саме головне управління приймає рішення про встановлення особи, після чого паспорт друкують та готують до видачі.

ТЕРМІНИ ВСТАНОВЛЕННЯ ОСОБИ

Законодавством визначений термін для проведення процедури встановлення особи – 2 місяці. На практиці такі справи розглядаються близько 2,5-3 місяців.

Встановлення особи – одна із найскладніших процедур в сфері міграційного права, в якій складно розібратись пересічному громадянину без знання законодавства та практики її застосування. Юристи ЮО «ЕНВОЛТ» допоможуть Вам спростити всі складнощі встановлення особи, допоможуть підібрати необхідні документи та свідків, оцінять ризики та шанси позитивного вирішення ситуації.

Необхідні документи
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Свідоцтво про народження

Надає клієнт
2

Внутрішні паспорти осіб, що будуть виступати в ролі свідків (1-3 особи, які є родичами або сусідами)

Надає клієнт
3

Документи, що підтверджують родинні стосунки зі свідками

Надає клієнт
4

Фотокартки 3,5х4,5 (4 штуки)

Надає клієнт
5

Автобіографія

Готуємо ми
6

Інші документи, що є в наявності (документи про освіту, копії втрачених паспортів, домова книга, військовий квиток, водійське посвідчення, ідентифікаційний код, трудова книжка тощо)

Надає клієнт

Вам також може знадобитись

img
Адвокатські консультації
Оформлення дублікатів документів
img
Податкове право
Ідентифікаційний код
img
Персональні документи
Оформлення паспорта вперше
img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду

Встановлення особи | Допомога в отриманні

Встановлення особи. Процедура встановлення особи

Процедура встановлення особи — це юридичний процес, який передбачає залучення різних аспектів та факторів визначення особистої ідентичності людини. Наприклад, це знадобиться для відновлення втрачених чи вкрадених документів, встановлення спадкоємців, розв'язання правових або медичних питань тощо. Мета процедури встановлення особи — отримати законні підстави для видачі/відновлення паспорта громадянина України.

У яких випадках потрібна процедура встановлення особи? Терміни встановлення особи 

Для отримання паспорта громадянина України пройти процедуру встановлення особи потрібно: 

  • особам, яким виповнилося 18 років, і вони вперше отримують паспорт;
  • особам, які втратили паспорт та не мають документів, на підставі яких його можна відновити;
  • особам, які отримували паспорт на окупованих територіях України (зокрема, на території Донецької та Луганської областей або АР Крим) та не мають документів з фото (закордонний паспорт, водійське посвідчення, військовий квиток), на підставі яких можна замінити/відновити паспорт.

Також встановлення особи може знадобитися для надання медичної допомоги або розв'язання інших питань, пов'язаних із лікуванням та збереженням життя людини, яка знаходиться у важкому стані та без документів.
Якщо в рамках адміністративної процедури не вдається встановити особу заявника, проводиться судова процедура встановлення особи.

Хто може допомогти пройти процедуру встановлення особи?

Встановлення особи — складний багатоскладовий процес. Якщо заявник не знайомий із законодавством зі сфери міграційного права та практикою його застосування, розібратись буде непросто.
Якщо ви хочете отримати професійну допомогу та зекономити час, юристи ЮО "ЕНВОЛТ" готові надати консультацію та здійснити супровід щодо підготовки необхідних документів і вибору свідків, щоб ви отримали “зелене світло” на отримання паспорта громадянина України. 

Швидкі посилання: Консультації для громадян УкраїниКонсультації для іноземцівАдвокатські консультації, Про компаніюВклеювання фото до паспортаОформлення паспорта впершеЗаміна паспорта УкраїниВідновлення паспорта України, Паспорт морякаПосвідчення водіяДовідка переселенцяЗакордонний паспорт з ПМП.