Назад
img

Довідка про несудимість в Польщі

від 3300 грн
від 7 робочих днів
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЩО ТАКЕ ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ В ПОЛЬЩІ

Довідка про відсутність судимості в Польщі - документ, який підтверджує наявність або відсутність у особи заявника судимості на території Польської Республіки. Цей документ видається відповідними правохоронними органами в кожній країні та охоплює лише територію даної країни видачі. В Республіці Польща даний документ має офіційну назву - Довідка про незасудженість в Польщі та сертифікат, або довідка/сертифікат про гарну поведінку в Польщі.

ЯК МОЖНА ОТРИМАТИ ДОВІДКУ ПРО НЕСУДИМІСТЬ В ПОЛЬЩІ

Довідку про відсутність судимості в Польській Республіці можна отримати шляхом подання офіційного запиту через місцевий кримінальний реєстр при Міністерстві Справедливості. Представництво від імені нашої компанії знаходиться безпосередньо в столиці Польщі - місті Варшава, тому наші юристи оперативно та в найкоротші терміни зроблять Вам дану довідку.

Зразок довідки про відсутність судимості в Польщі:

АПОСТИЛЬ ДОВІДКИ ПРО ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТІ В ПОЛЬЩІ

Будь - яка довідка про несудимість, яка видана уповноваженими органами, має свою юридичну силу лише на території цієї держави. Щоб довідка про відсутність судимості, яка видана в Польщі діяла на території іншої країни (загалом це країни Європейського Союзу) - необхідно на звороті оригінала довідки проставити відповідний штамп апостилю, що підтверджує оригінальність та законність видачі документу і можливість застосування його на території інших країн, які підписали Гаазьку Конвенцію. Апостиль на довідку про несудимість в Польщі проставляється безпосередньо у столиці країни - Варшаві в Міністерстві Зовнішніх справ Польщі. 

Зразок апостилю на довідку про відсутність судимості в Польщі:

ТЕРМІН ДІЇ ДОВІДКИ ПРО ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТІ 

Термін дії довідки про несудимість в Республіці Польща ставновить 6 місяців. Разом з тим, штамп апостилю не має певних обмежених часових рамок, але він обмежується терміном дії самої довідки про несудимість, тому в загальному комплексі термін дії становить 6 місяців. 

МЕТА ОФОРМЛЕННЯ ДОВІДОК ПРО НЕСУДИМІСТЬ В ПОЛЬЩІ

Довідка про відсутність судимості з Польщі подається з такою метою (список не є вичерпний): оформлення посвідки на проживання, робота в органах державної влади, отримання громадянства в країнах ЄС, отримання візи, отримання дозволу на зброю, отримання громадянства України, інше.

Польська довідка про відсутність судимості видається виключно на польській мові та містить в собі наступну інформацію:

  • дата здійснення перевірки;
  • номер страхування в Польщі (при наявності);
  • прізвище, ім’я при народженні;
  • серія та номер закордонного паспорта;
  • громадянство;
  • місце реєстрації;
  • ім’я батька та матері;
  • дівоче прізвище матері;
  • наявність або відсутність судимості.
ПЕРЕКЛАД ДОВІДКИ ПРО ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТІ З ПОЛЬЩІ

Після отримання оригіналу Вашої довідки про відсутність судимості в Польщі, наша компанія може зробити переклад на українську мову з нотаріальним завіренням. Переклад довідки про несудимість необхідно робити, так як дана довідка повністю на польській мові.

Для використання в Україні польської довідки про несудимість достатньо оформити лише її переклад на українську мову та завірити підпис перекладача нотаріально. Проте, якщо використання довідки про несудимість з Польщі планується в інших країнах, Вам може знадобитись апостиль, а іноді навіть присяжний переклад з польської мови. Присяжний польський переклад - це особливий вид перекладу, що проводиться акредитованими при посольствах чи міністерствах перекладачами.

Юристи ЮО «ЕНВОЛТ» нададуть Вам повну консультацію з усіх питань, що стосуються оформлення довідки про відсутність судимості в Польщі, а також допоможуть Вам в отриманні довідки. За потреби наші спеціалісти проставлять на довідці штамп апостилю з перекладом на українську мову. Вам не потрібно бути пристуніми особисто, ми зробимо всі процедури за Вас, організуємо доставку готових документів у будь - який регіон України або світу по міжнародній пошті. 

З повагою, ЮО "ЕНВОЛТ"!

 

Необхідні документи
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Копія внутрішннього паспорта громадянина України (всі сторінки з відмітками) 

Надає клієнт
2

Копія закордонного паспорту

Надає клієнт
3

Копія свідоцтва про народження (або дані про батьків та прізвище при народженні)

Надає клієнт
4

Заява

Готуємо ми
5

Дівоче прізвище матері

Надає клієнт
6

Номер соціального страхування (PESEL) в Польщі (за наявності)

Надає клієнт
Ціни та терміни
Довідка про несудимість з Польщі:
Термін оформлення 7-10 робочих днів
3300 грн
Довідка про несудимість з Польщі з апостилем:
Термін оформлення 10 робочих днів
4600 грн
Переклад довідки про несудимість на українську мову без апостилю
Термін оформлення 1-2 робочі дні
720 грн

* у вартість входить нотаріальне завірення перекладу

Переклад довідки про несудимість на українську мову з апостилем
Термін оформлення 1-2 робочі дні
940 грн

* у вартість входить нотаріальне завірення перекладу

Присяжний переклад довідки про несудимість в Польщі
Термін оформлення 5-7 робочих днів
Уточнюйте у спеціаліста

Вам також може знадобитись

img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду

Довідка про відсутність судимості в Польщі | Допомога в отриманні

Довідка про відсутність судимості в Польщі. Оформлення довідки про несудимість з Польщі

Довідка про несудимість (Zaświadczenie o niekaralności або "Zaświadczenie o niekaralności w Polsce) підтверджує відсутність судимості в Польщі на момент її видачі та часто використовується для потреб працевлаштування, отримання візи, громадянства та інших адміністративних процедур у різних країнах.
Довідка про відсутність судимості в Польщі може бути отримана у відповідних органах правопорядку Польщі.

Як отримати довідку про відсутність судимості в Польщі. Польська довідка про несудимість

Зазвичай потрібно звернутися до відділу паспортно-візової служби (Wydział Komunikacji i Cudzoziemców) або до місцевого відділу поліції (Komenda Wojewódzka Policji) за місцем проживання в Польщі.
Для оформлення довідки може знадобитися подання особистих документів, таких як паспорт або документ, що посвідчує особу, а також сплата відповідної плати за послугу.
Обробка заявки може зайняти певний час, тому варто заздалегідь дізнатися про процедуру та строки отримання цієї довідки в конкретному відділенні поліції чи місцевій адміністративній установі.

Термін оформлення довідки про несудимість з Польщі. Термін видачі довідки про несудимість з Польщі

Якщо вам потрібна довідка про відсутність судимості в Польщі, юристи ЮО "ЕНВОЛТ" готові надати консультацію та допомогу щодо замовлення, оформлення та отримання довідки. За потреби ми можемо організувати доставлення готового документа в Україну або будь-яку країну світу міжнародною поштою.  
Якщо ви плануєте використовувати довідку про несудимість з Польщі в інших країнах, може знадобитись переклад на українську мову або присяжний переклад з польської мови (його виконують перекладачі, акредитовані при посольствах чи міністерствах), а також штамп апостиля. Виконання всіх цих дій ви можете делегувати спеціалістам ЮО "ЕНВОЛТ". 

Швидкі посилання: Консультації для громадян УкраїниКонсультації для іноземцівАдвокатські консультації, Про компаніюАпостиль на документи в УкраїніВитяг про відсутність судимостіЛегалізація документівВитребування документів РАЦСДовідка про прописку, Довідка з демографічного реєструДовідка про відсутність банкрутстваДовідка про видачу водійського посвідченняАрхівна довідка.