Назад
img

Виїзд на постійне місце проживання з України

від 14 800 грн
від 2 місяців
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:
ВИЇЗД НА ПОСТІЙНЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ З УКРАЇНИ

Багато громадян України проживають за кордоном дуже тривалий час. В багатьох випадках іноземні держави дають можливість отримати посвідку на проживання або громадянство країни постійного проживання. Однією з вимог отримання посвідки в іноземній країні або громадянства це оформлення процедури виїзду на постійне місце проживання з України.

Виїзд на постійне місце проживання (ПМП) – це отримання дозволу України на втрату свого резиденства та безперешкодний виїзд за її межі на проживання до іншої країни. Порядок оформлення процедури виїзду на постійне проживання незалежить від країни майбутнього проживання. Для виїзду на постійне місце проживання з України не потрібно пред’являти певні докази чи документи про Ваше проживання за кордоном, адже Україна задовольняє Ваше бажання шляхом перевірок відсутності обмежень у виїзді на постійне проживання.

Виїзд на ПМП з України безпосередньо означає втрату резиденства, тобто місця реєстрації в Україні, а не громадянства. Громадяни України після завершення даної процедури набувають статусу громадян України в статусі постійного місця проживання за кордоном.

Виїзд на ПМП з України процедура, яка може бути оформлена на території України за місцем реєстрації або безпосередньо знаходячись за кордоном через посольство/консульство України.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ВИЇЗДУ НА ПОСТІЙНЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

Громадяни України подають пакет документів до органів міграційної служби суворо за реєстрацією їх місця проживання в Україні. Присутність заявника на момент подачі і на момент отримання документів є обов’язковою. Терміни прийняття рішення в оформленні дозволу на виїзд на ПМП з України не може перевищувати 3 місяців з дати офіційної подачі відповідного пакету документів.

Юридичне об’єднання "ЕНВОЛТ" надасть Вам повну юридичну консультацію та супровід в оформленні даної процедури.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ВИЇЗДУ НА ПМП БЕЗПОСЕРЕДНЬО В УКРАЇНІ ЗА МІСЦЕМ РЕЄСТРАЦІЇ З НАШОЮ КОМПАНІЄЮ
Крок
Консультація та планування

Наші спеціалісти безкоштовно нададуть Вам юридичну консультацію, щодо оформлення документів та спланують з Вами необхідні зручні дати та час приїзду в Україну на початок процедури.

img
Крок
Подача документів

В період Вашого приїзду, ми подаємо необхідний передбачений законодавством пакет документів для початку офіційних перевірок щодо заборони виїзду з України.

img
Крок
Контроль

Після подачі відповідного пакету документів, Ви можете виїхати з України і чекати завершення процедури безпосередньо за кордоном. Контроль за оформленням рішення на виїзд на ПМП з України буде проводити наша компанія.

img
Крок
Зняття з реєстрації

З моменту отримання дозволу на виїзд на ПМП з України, наші юристи подають документи на зняття з військового обліку (для чоловіків), з реєстрації місця проживання + отримання довідки "Про зняття з реєстрації місця проживання" та запрошуємо Вас до України для останнього етапу.

img
Крок
Завершення

Ваша присутність на момент завершення - обов’язкова в Україні. Ми разом з Вами отримуємо документи з печатками про дозвіл на виїзд на ПМП до вказаної Вами країни.

img

Після даного етапу процедура виїзду на постійне місце проживання з України офіційно завершена. Ви від’їжджаєте до країни постійного проживання та повинні звернутися до посольства/консульства України, щоб стати на постійний консульський облік. Посольство/консульство України ставить відповідну печатку в паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Документи для оформлення процедури виїзду на постійне місце проживання за кордоном в Україні:
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Паспорт громадянина України

Надає клієнт
2

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон

Надає клієнт
3

4 фото (3,5Х4,5 см)

Надає клієнт
4

Довідка про реєстрацію місця проживання

Надає клієнт
5

Ідентифікаційний код

Надає клієнт
Якщо разом також їдуть неповнолітні діти:
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Свідоцтво про народження дитини

Надає клієнт
2

Нотаріальна згода другого з батьків на виїзд дитини за кордон на постійне проживання

Надає клієнт
3

Нотаріальна згода дитини на виїзд на постійне місце проживання (для дітей від 14 до 16 років)

Надає клієнт
Для оформлення зняття з реєстрації місця проживання, необхідно знятись з військового обліку (для чоловіків)
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Приписне свідоцтво до військової дільниці (для чоловіків від 16 до 26 років)

Надає клієнт
2

Військовий квиток (для чоловіків від 27 до 65 років)

Надає клієнт

Перелік документів є загальним і може бути змінений в залежності від індивідуальних обставин

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ЗАЛИШЕННЯ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ ЗА КОРДОНОМ ЧЕРЕЗ ПОСОЛЬСТВО/КОНСУЛЬСТВО УКРАЇНИ

Громадяни України, які не мають змоги приїхати на територію України по місцю реєстрації, мають право подати пакет документів безпосередньо до посольства/консульства України в країні проживання. Термін оформлення залишення на постійне місце проживання може перевищувати 3 місяців з моменту подачі документів. Після отримання з посольства/консульства України рішення про залишення на постійне місце проживання для завершення процедури необхідно знятися з військового обліку (для чоловіків) та з реєстрації місця проживання в Україні. Разом зі зняттям з реєстрації місця проживання отримати довідку «Про зняття з реєстрації місця проживання в зв’язку з виїздом на постійне місце проживання». Документи про зняття необхідно пред’явити до посольства/консульства України для повного завершення процедури та стати на постійний консульський облік.

Для завершення даної процедури юристи нашої компанії допоможуть зняти Вас з військового обліку (для чоловіків) та з реєстрації місця проживання в Україні в максимально швидкі строки без Вашої особистої присутності за довіреністю.

Оформлення залишення на постійне проживання за кордоном за даним випадком має велику кількість особливостей. Юридичне об’єднання ЕНВОЛТ рекомендує звернутись до нас за детальною безкоштовною консультацією.

ПОРЯДОК ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЗАЛИШЕННЯ НА ПОСТІЙНЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ З НАМИ
Крок
Консультація

Перед початком процедури ми обговорюємо з Вами процедуру завершення даної послуги.

img
Крок
Довіреність

Вам потрібно оформити довіреність на наших спеціалістів в посольстві / консульстві України. Текст довіреності ми Вам надамо. 

img
Крок
Відправка документів

Вам необхідно відправити в Київ необхідний пакет документів з оригіналом довіреності для початку оформлення даної послуги.

img
Крок
Військовий облік

Відповідно до рішення про залишення на постійне проживання з посольства / консульства ми оформляємо процедуру зняття Вас з військового обліку.

img
Крок
Зняття з реєстрації місця проживання

Заключним етапом в Україні завершення послуги являється зняття з реєстрації місця Вашого проживання, а також отримання на Вас довідки "Про зняття з реєстрації місця проживання у зв’язку з виїздом на ПМП"

img
Крок
Відправка документів

По готовності оформлення документів, ми відправляємо їх Вам по міжнародній пошті.

Важливо: Відправка оплачується окремо і залежить від країни

img

В посольстві/консульстві України Ви стаєте на постійний консульський облік, де у Вашому паспорті громадянина України для виїзду за кордон проставляється печатка «Постійний консульський облік».

Документи для оформлення процедури залишення на постійне місце проживання:
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Паспорт громадянина України

Надає клієнт
2

Довіреність на наших юристів для представлення Ваших інтересів (текст довіреності надамо)

Надає клієнт
3

Рішення з посольства/консульства України про залишення на ПМП (2 аркуша)

Надає клієнт
Для оформлення зняття з реєстрації місця проживання, необхідно знятись з військового обліку (для чоловіків)
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Приписне свідоцтво до військової дільниці (для чоловіків від 16 до 26 років)

Надає клієнт
2

Військовий квиток (для чоловіків від 27 до 65 років)

Надає клієнт

Вам також може знадобитись

img
Адміністративні консультації для іноземців
Реєстрація місця проживання
img
Податкове право
Ідентифікаційний код
img
Адміністративні консультації
Витяг про відсутність судимості
img
Адміністративні консультації
Апостиль на документи в Україні
img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду

Виїзд на постійне місце проживання з України

Оформити виїзд на постійне проживання з України. Документи для ПМЖ


Якщо ви хочете безперешкодно виїхати за межі України на постійне проживання до іншої країни, ви маєте отримати на це відповідний дозвіл. Щоб офіційно оформити виїзд на постійне проживання з України, необхідно виконати певний перелік дій.
Юристи нашого об'єднання готові допомогти вам отримати документи для ПМЖ. Ми безкоштовно вас проконсультуємо щодо того, як сформувати необхідний пакет документів, як оформити лист вибуття тощо. Ми будемо супроводжувати весь процес до моменту офіційного завершення отримання вами дозволу на виїзд на ПМЖ.

Виїзд на ПМЖ. Виїзд на ПМП. Виїзд на постійне проживання за кордон


Зауважимо, що офіційний дозвіл на постійне проживання з України означає втрату резидентства, а не українського громадянства.
Громадянин України, який виїхав до країни свого нового постійного проживання, повинен звернутися до посольства/консульства нашої держави, аби стати на постійний консульський облік.
Щоб дізнатися, як і коли це потрібно зробити, ви можете дізнатися у спеціалістів нашого юридичного об’єднання. Залишайте свої координати — ми обов'язково надамо вам детальну безкоштовну консультацію про виїзд на ПМЖ.   

Ми надаємо консультації для: