Назад
img

Оскарження рішення ДМС у суді

від 59 000 грн
від 365 робочих днів
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:

ОСКАРЖЕННЯ РІШЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У СУДІ

В Україні все більше продовжуються міграційні процеси, в даному сенсі навіть в період воєнного стану. Іноземці та особи без громадянства прибувають в Україну для оформлення законності перебування більше ніж на 90 днів, але в період оформлення відповідних документів виникає чимало труднощів та проблем.

ХТО ПРИЙМАЄ РІШЕННЯ ПРО ІММІГРАЦІЮ В УКРАЇНІ?

Державна міграційна служба - це центральний орган виконавчої влади, який забезпечує державну політику щодо питань міграції, статусу біженця та громадянства України. Діяльність ДМС спрямовується щодо підтримки державної політики в оформленні для іноземців та осіб без громадянства: 

  • дозволу на імміграцію в Україну
  • посвідки на постійне проживання
  • посвідки на тимчасове проживання
  • громадянство України
  • статус біженця

Якщо з перелічених вижче послуг міграційної служби у Вас виникли негативні рішення в оформленні документів і Ви з ними не згодні - їх можна оскаржити за допомогою адвоката.  

ВАРІАНТИ ОСКАРЖЕННЯ РІШЕННЯ ДМС

Іноземці та особи без громадянства при оформленні відповідних документів, нажаль дуже часто отримують негативну відповідь у їх видачі. Хоча при подачі відповідного пакету документів було дотримано всіх норм та пунктів чинного законодавства України. В силу внутрішніх перевірок - державна міграційна служба приймає рішення не видавати документ іноземцю або ОБГ. В деяких ситуаціях відмова дійсно є обгрунтованою, але іноді представники органів державної влади можуть упускати деякі деталі або нюанси в оформленні документів, порушуючи Ваше право на позитивне рішення. 

Якщо виникла така ситуація, то Ваше негативне рішення можна вирішити двома способами:

  • Адміністративний - звернення у вищестоящий орган ДМС
  • Судовий - звернутися безпосередньо до суду

Рекомендуємо завжди починати оскарження рішення з адміністративного варіанту, якщо це звернення не дало позитивного результату і оскарження не було ухвалено, то далі можна запускати другий варіант - судове оскарження рішення ДМС.

Важливо: відмова у видачі дозволу на імміграцію оскаржується виключно через судовий процес. 

ОСКАРЖЕННЯ РІШЕННЯ ДМС В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ

Оскарження рішення державної міграційної служби в судовому порядку - даний метод необхідно застосовувати, якщо адміністративний метод не приніс бажаного позитивного результату для Вас. Судовий метод займає певною мірою більше часу. Позов до суду подається за місцем територіального органу влади до окружного адміністративного суду. Позовна заява має містити всі роз’яснення, докази, підтвердження адміністративного процесу (якщо такий відбувся), обгрунтоване пояснення, документи та претензії. 

ПРОЦЕДУРА ОСКАРЖЕННЯ РІШЕННЯ ДМС У СУДІ

Підготовка і оформлення документів на оскарження рішення органів міграційної служби, може складатися з декількох етапів, які ми Вам можемо надати. Спочатку формується адвокатський запит щодо конкретизації підстави відмови. Далі з офіційною відповіддю з міграційної служби Ви можете обирати подати документи в адміністартивному порядку або через суд.

Якщо Ви не маєте бажання оскаржувати рішення через адміністративний шлях, або ж отримали негативне рішення через адміністративний процес, тоді ми формуємо позовну заяву до суду щодо захисту Ваших прав та законних інтересів. Адвокати аналізують чинне національне та міжнародне законодавство, судову практику, формують прохальну частину та відповідну доказову базу з завіренням відповідно до закону.  

Адвокати ЮО ЕНВОЛТ здійснюють контроль судового процесу, представництво інтересів в окружному адміністративному суді. Після завершення судового процесу отримуємо рішення та далі проводимо вирішення справи в органах міграційної служби на підставі рішення суду.

Необхідні документи
Адвокатський запит на відмову
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Копія паспорта для виїзду за кордон 

Надає клієнт
2

Офіційна відмова у видачі посвідки

Надає клієнт
3

Документи, що підтверджують підставу оформлення посвідки (свідоцтво про шлюб, дозвіл на працевлаштування, запрошення на навчання, договір про волонтерство)

Надає клієнт
4

Переклад паспорта для виїзду за кордон (завірений нотаріусом)

Готуємо ми
5

Запит

Готуємо ми
Оскарження відмови в суді
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Копія паспорта для виїзду за кордон 

Надає клієнт
2

Офіційна відмова у видачі посвідки

Надає клієнт
3

Офіційна відповідь з ДМС (щодо підстави відмови)

Надає клієнт
4

Документи, які підтверджують доказову базу (роз’яснює адвокат)

Надає клієнт
5

Документи, які підтверджують підстави оформлення посвідки (свідоцтво про шлюб, дозвіл на працевлаштування, запрошення на навчання, договір про волонтерство)

Надає клієнт
6

Переклад паспорта для виїзду за кордон (завірений нотаріусом)

Готуємо ми
7

Позовна заява

Готуємо ми
img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду