Назад
img

Посвідка на постійне проживання в Україні

від 7500 грн
від 15 робочих днів
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:
ПОСВІДКА НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ

Посвідка на постійне проживання в Україні – документ, який підтверджує постійне проживання іноземця, або особи без громадянства на території України без обмежених термінів перебування та без обмежених заїздів і виїздів з її території. Посвідка на постійне проживання (ППП) підтверджує статус резидента України та видається на все життя іноземцю, але з умовою її обміну кожні 10 років.

ПРИМІТКА: Статус податкового резидента, іноземець/особа без громадянства набуває, якщо постійно проживає на території України з посвідкою на постійне проживання не менше 183 календарних дні.

Перед подачею документів іноземцем на посвідку на постійне проживання, він спочатку повинен отримати дозвіл на імміграцію в Україну. Дозвіл на імміграцію в Україну – документ, який підтверджує позитивне рішення органу міграційної служби в подальшому отриманні посвідки на постійне проживання. Дозвіл на імміграцію передбачає успішну перевірку іноземця уповноваженими органами і підтверджує дозвіл на постійний переїзд до України. Дозвіл на імміграцію являється одним з етапів оформлення посвідки на постійне проживання. Дозвіл на імміграцію має термін дії - 12 місяців з моменту прийняття рішення. Після отримання дозволу на імміграцію, іноземцю/особі без громадянства, необхідно звернутись до посольства України або візового центру, для отримання довгострокової візи D – 01, після прибути до України і звернутися в міграційну службу для виготовлення посвідки на постійне проживання. Якщо іноземець/ОБГ не звернеться з візою до уповноваженого органу протягом зазначеного часу, то дозвіл на імміграцію анулюється.

Отримання посвідки на постійне проживання регулює Закон України «Про імміграцію», який передбачає підстави, порядок та процес отримання даного документу. Порядок оформлення документів на посвідку, включає в себе декілька етапів та складну структуру перевірок. Для початку оформлення даної процедури необхідно правильно зібрати необхідний перелік документів та подати в органи міграційної служби відповідно до проживання іноземця. Юридичне об’єднання ЕНВОЛТ з повагою і розумінням допоможе Вам в усіх етапах даної послуги. До початку підготовки документів рекомендуємо звертатись до міграційних юристів для якісної консультації та тлумачення міграційного законодавства України для збереження Вашого часу та фінансових ресурсів.

Якщо в нашому матеріалі Ви не знайшли відповіді на своє питання чи хочете отримати більш детальну консультацію, юристи ЮО «ЕНВОЛТ» з радістю нададуть Вам всю інформацію!

 
Порядок оформлення посвідки на постійне проживання в Україні
Консультація щодо підстав оформлення посвідки на постійне проживання (дозвіл на імміграцію)

Наша команда юристів проконсультує та підбере зручну для Вас підставу (за наявності декількох) в оформленні посвідки на постійне проживання. Ми надамо розгорнуті відповіді на Ваші запитання щодо даної послуги, надамо перелік відповідних документів з роз’ясненням їх отримання відповідно до законодавства України.

Підготовка документів відповідно до підстав оформлення посвідки (дозволу на імміграцію)

Після аналізу відповідного пакету документів, ми оформлюємо переклади з нотаріальним завіренням і готуємось до наступного етапу.

Юридичний супровід в подачі документів (фотографування) на дозвіл на імміграцію

Ваш юрист об’єднання ЕНВОЛТ буде представляти Ваші інтереси протягом всієї процедури подачі документів (фотографування) на дозвіл на імміграцію в Україну без черг та в зручний для Вас час.

Важливо: На момент подачі документів заявник повинен бути особисто з оригіналами документів. Оригінали документів скануються інспектором до біометричної системи і повертаються заявнику.

Отримання дозволу на імміграцію

Команда наших юристів контролює етапи перевірок в оформленні дозволу на імміграцію в Україну.

Важливо: Рішення про отримання дозволу на імміграцію приймає уповноважений орган після отримання результатів відповідних перевірок. Юридичне об’єднання ЕНВОЛТ жодним чином не впливає на рішення органів державної влади та результати перевірок щодо отримання дозволу на імміграцію, а лише контролює дотримання процедури, строків та етапів оформлення по нотаріальній довіреності від заявника та договору про надання юридичних послуг в оформленні даного документу.

Віза D – 01

Після отримання дозволу на імміграцію в Україну необхідно звернутися до посольства України (візового центру) для отримання довгострокової візи D – 01 – імміграція в Україну.

Важливо: Прибути до України потрібно лише після дати дії візи D - 01 для подачі документів на посвідку на постійне проживання.

Документи для отримання візи D - 01
1. Закордонний паспорт 

2. Візова анкета

3. 1 фото 3,5Х4,5 см
4. Поліс медичного страхування на покриття витрат не менше 30 000 на термін дії візи
5. Документ, що підтверджує достатнє фінансове забезпечення (виписка з банку/платіжна карта/бронювання готелю/гарантійний лист/квиток на повернення)
6. Квитанція про сплату консульського збору

7. Копія дозволу на імміграцію в Україну

Наявність посвідки на тимчасове проживання

Якщо іноземець/особа без громадянства на момент отримання дозволу на імміграцію має посвідку на тимчасове проживання або в паспорті для виїзду за кордон стоїть печатка "продовжено термін перебування" і має не менше 15 робочих днів законного перебування на території України - отримувати візу D - 01 не потрібно. Для даних осіб можна одразу після отримання дозволу на імміграцію подавати документи на посвідку на постійне проживання. 

Юридичний супровід в подачі документів на посвідку на постійне проживання

Ми будемо представляти Ваші інтереси протягом всіє] процедури подачі документів (фотографування) на посвідку на постійне проживання в Україні без черг та в зручний для Вас час.

Важливо: На момент подачі документів (фотографування) присутність заявника з оригіналом паспорта обов’язкова.

Контроль в оформленні посвідки на постійне проживання

Наша компанія контролює готовність Вашої посвідки до статусу - готова до видачі.

Отримання посвідки на постійне приживання

Після готовності документу до його видачі ми повідомляємо Вас. Юрист нашої компанії може разом з Вами планувати отримання посвідки, а також Ви можете незалежно та самостійно її отримати в будь - який зручний для Вас час.

Важливо: Отримати готову посвідку на постійне проживання може тільки заявник особисто з оригіналом паспорту для виїзду за кордон. Якщо у Вас є посвідка на тимчасове проживання, то Ви повинні здати її при отриманні посвідки на постійне проживання.

Реєстрація місця проживання

З моменту отримання посвідки на постійне проживання необхідно зареєструвати своє місце проживання (прописатися) за своєю адресою протягом 30 календарних днів. У разі порушення даного терміну, застосовується адміністративний штраф у розмірі від 1700 до 7500 гривень в залежності від терміну порушення строку.

Примітка: Реєстрація місця проживання за Вашою адресою або за нашою адресою оплачується окремо. 

img
ПІДСТАВИ ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ

Отримати посвідку на постійне проживання (дозвіл на імміграцію) мають право іноземці/особи без громадянства за відповідними категоріями і кількості місць затвердженою Кабінетом Міністрів України на поточний рік, так звана квота імміграції лише у разі, якщо частка іноземців щодо загальної чисельності населення України складатиме більше 10%. В загальному квота імміграції не застосовується. 

За квотою
ПОВНОРІДНИЙ БРАТ/СЕСТРА, ДІД/БАБА, ОНУК/ОНУКА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ
ДІЯЧІ КУЛЬТУРИ, ІММІГРАЦІЯ ЯКИХ СТАНОВИТЬ ДЕРЖАВНИЙ ІНТЕРЕС
ІНОЗЕМНА ІНВЕСТИЦІЯ В РОЗМІРІ 100 000 $ США
ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ СПЕЦІАЛІСТИ, ГОСТРА ПОТРЕБА В ЯКИХ Є ВІДЧУТНОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ
ІНОЗЕМЦІ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЛИ В ГРОМАДЯНСТВІ УКРАЇНИ
ЧОЛОВІК/ДРУЖИНА ІММІГРАНТА, ЯКЩО У ШЛЮБІ БІЛЬШЕ 2 РОКІВ, ДІТИ ДО 18 РОКІВ, НЕПРАЦЕЗДАТНІ БАТЬКИ ІММІГРАНТА
ОСОБИ, ЯКІ БЕЗПЕРЕРВНО ПРОЖИВАЛИ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ПРОТЯГОМ 3 РОКІВ З ДНЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ ОСОБИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
СЛУЖБА В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ БІЛЬШЕ 3 РОКІВ
Поза квотою
ШЛЮБ З ГРОМАДЯНИНОМ УКРАЇНИ БІЛЬШЕ 2 РОКІВ
ДІТИ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ
БАТЬКИ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ
ОСОБИ, ЯКІ Є ОПІКУНАМИ/ПІКЛУВАЛЬНИКАМИ АБО ПЕРЕБУВАЮТЬ ПІД ОПІКОЮ/ПІКЛУВАННЯМ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ
ЗА ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ПОХОДЖЕННЯМ
ЗАКОРДОННИМ УКРАЇНЦЯМ, ПОДРУЖЖЯ ЗАКОРДОННИХ УКРАЇНЦІВ, ЇХ ДІТЯМ
ОСОБАМ БЕЗ ГРОМЯДЯНСТВА З ПОСВІДКОЮ НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ БІЛЬШЕ 2 РОКІВ
img
За квотою
ПОВНОРІДНИЙ БРАТ/СЕСТРА, ДІД/БАБА, ОНУК/ОНУКА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ
16 500 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:

Свідоцтва, які підтверджують родинні зв’язки з громадянином України

Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням
  2. Свідоцтва, що підтверджують родинні зв’язки, перекладені на українську мову з нотаріальним завіренням
  3. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  4. Довідка про відсутність судимості в країні громадянства перекладена на українську мову з нотаріальним завіренням
  5. Довідка про відсутність захворювань (028/о, сертифікат нарколога)
  6. Державне мито
  7. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  8. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

 

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання - до 15 робочих днів

img
За квотою
ДІЯЧІ КУЛЬТУРИ, ІММІГРАЦІЯ ЯКИХ СТАНОВИТЬ ДЕРЖАВНИЙ ІНТЕРЕС
16 500 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:

Відповідь центрального органу виконавчої влади на клопотання

Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням
  2. Офіційний лист - відповідь з центрального органу виконавчої влади 
  3. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  4. Довідка про відсутність судимості в країні громадянства перекладена на українську мову з нотаріальним завіренням
  5. Довідка про відсутність захворювань (028/о, сертифікат нарколога)
  6. Державне мито
  7. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  8. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання - до 15 робочих днів

img
За квотою
ІНОЗЕМНА ІНВЕСТИЦІЯ В РОЗМІРІ 100 000 $ США
19 500 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:

Довідка про відкриття інвестиційного рахунку на суму не менше 100 000 $ США

Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням
  2. Завірена копія статуту компанії, в яку було проведено інвестицію 
  3. Оригінал довідки з банку про відкриття інвестиційного рахунку на суму не менше 100 000 $ США в іноземній валюті
  4. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  5. Довідка про відсутність судимості в країні громадянства перекладена на українську мову з нотаріальним завіренням
  6. Довідка про відсутність захворювань (028/о, сертифікат нарколога)
  7. Державне мито
  8. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  9. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Терміни оформлення:

Підтвердження інвестиції - до 1 місяця

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання до 15 робочих днів

img
За квотою
ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ СПЕЦІАЛІСТИ, ГОСТРА ПОТРЕБА В ЯКИХ Є ВІДЧУТНОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ
16 500 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:

Відповідний рівень кваліфікації

Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням
  2. Документ, який підтверджує рівень кваліфікації спеціаліста/робітника (трудова книжка, дипломи, рекомендаційні листи, виписка про заробітну плату)
  3. Офіційний лист - відповідь з центрального органу виконавчої влади/міністерства
  4. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  5. Довідка про відсутність судимості в країні громадянства перекладена на українську мову з нотаріальним завіренням
  6. Довідка про відсутність захворювань (028/о, сертифікат нарколога)
  7. Державне мито
  8. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  9. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання до 15 робочих днів

img
За квотою
ІНОЗЕМЦІ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЛИ В ГРОМАДЯНСТВІ УКРАЇНИ
16 500 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:

Довідка про вихід з громадянства України

Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням
  2. Довідка з посольства України про вихід з громадянства України
  3. Свідоцтво про народження
  4. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  5. Довідка про відсутність судимості в країні громадянства перекладена на українську мову з нотаріальним завіренням
  6. Довідка про відсутність захворювань (028/о, сертифікат нарколога)
  7. Державне мито
  8. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  9. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання до 15 робочих днів

img
За квотою
ЧОЛОВІК/ДРУЖИНА ІММІГРАНТА, ЯКЩО У ШЛЮБІ БІЛЬШЕ 2 РОКІВ, ДІТИ ДО 18 РОКІВ, НЕПРАЦЕЗДАТНІ БАТЬКИ ІММІГРАНТА
19 000 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:

Посвідка на постійне проживання одного з членів сім’ї

Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням - заявника
  2. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням - власника посвідки на постійне проживання
  3. Посвідка на постійне проживання
  4. Нотаріальна згода на імміграцію та фінансове забезпечення в Україні
  5. Свідоцтво про родинні зв’язки (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження) перекладені на українську мову з нотаріальним завіренням
  6. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  7. Довідка про відсутність судимості в країні громадянства перекладена на українську мову з нотаріальним завіренням
  8. Довідка про відсутність захворювань (028/о, сертифікат нарколога)
  9. Державне мито
  10. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  11. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Важливо: діти мають право подати документи на дозвіл на імміграцію тільки до 18 років. Після 18 років дана підстава не діє. 

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання до 15 робочих днів

img
За квотою
ОСОБИ, ЯКІ БЕЗПЕРЕРВНО ПРОЖИВАЛИ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ПРОТЯГОМ 3 РОКІВ З ДНЯ ВСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ ОСОБИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
18 000 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:

Підтвердження статусу постраждалого від торгівлі людьми

Підтвердження проживання на території України останні 3 роки

Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням 
  2. Документ про статус постраждалого від торгівлі людьми 
  3. Довідка про перетини кордону за останні 3 роки з державної прикодонної служби України
  4. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  5. Довідка про відсутність судимості в країні громадянства перекладена на українську мову з нотаріальним завіренням
  6. Довідка про відсутність захворювань (028/о, сертифікат нарколога)
  7. Державне мито
  8. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  9. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання до 15 робочих днів

img
За квотою
СЛУЖБА В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ БІЛЬШЕ 3 РОКІВ
12 000 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:

Документ, що підтверджує службу в ЗСУ

Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням 
  2. Документ, що підтверджує службу в ЗСУ (військовий квиток, контракт про службу в ЗСУ)
  3. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  4. Довідка про відсутність судимості в країні громадянства перекладена на українську мову з нотаріальним завіренням
  5. Довідка про відсутність захворювань (028/о, сертифікат нарколога)
  6. Державне мито
  7. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  8. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання до 15 робочих днів

img
Поза квотою
ШЛЮБ З ГРОМАДЯНИНОМ УКРАЇНИ БІЛЬШЕ 2 РОКІВ
16 500 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:

Свідоцтво про шлюб 

Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням 
  2. Свідоцтво про шлюб більше 2 років
  3. Внутрішній паспорт другого з подружжя громадянина України
  4. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  5. Державне мито
  6. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  7. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання до 15 робочих днів

img
Поза квотою
ДІТИ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ
16 500 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:

Довідка про реєстрацію громадянином України дитини

Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням 
  2. Свідоцтво про народження дитини
  3. Довідка про реєстрацію громадянином України дитини
  4. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  5. Державне мито
  6. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  7. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання до 15 робочих днів

img
Поза квотою
БАТЬКИ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ
16 500 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:

Паспорт громадянина України батька/мами

Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням 
  2. Свідоцтво про народження заявника
  3. Паспорт громадянина України батька/мами
  4. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  5. Державне мито
  6. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  7. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання до 15 робочих днів

img
Поза квотою
ОСОБИ, ЯКІ Є ОПІКУНАМИ/ПІКЛУВАЛЬНИКАМИ АБО ПЕРЕБУВАЮТЬ ПІД ОПІКОЮ/ПІКЛУВАННЯМ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ
16 500 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава

Документи про призначення опікуном/піклувальником громадянина України або встановлення над ними опікунства/піклування

Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням 
  2. Документ про призначення іноземця опікуном/піклувальником над громадянином України або встановлено над іноземцем опікунства/піклування громадянином України
  3. Паспорт громадянина України/свідоцтво про народження громадянина України
  4. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  5. Державне мито
  6. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  7. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання до 15 робочих днів

img
Поза квотою
ЗА ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ПОХОДЖЕННЯМ
16 500 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:

Народження або проживання до 24 серпня 1991 року на території України:

  • іноземця / ОБГ - заявника
  • одного з батьків
  • дідуся / бабусі
  • рідних (повнорідних та неповнорідних) брата / сестри
  • сина / дочки
  • онука / онуки
Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням 
  2. Свідоцтво про народження заявника
  3. Свідоцтва про підтвердження родинних зв’язків і народження в Україні (свідоцтва про шлюб, свідоцтва про народження) або рішення суду про факт проживання в Україні
  4. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  5. Державне мито
  6. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  7. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання до 15 робочих днів

img
Поза квотою
ЗАКОРДОННИМ УКРАЇНЦЯМ, ПОДРУЖЖЯ ЗАКОРДОННИХ УКРАЇНЦІВ, ЇХ ДІТЯМ
16 500 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:

Посвідчення закордонного українця

Документи:
  1. Переклад паспорта для виїзду за кордон на українську мову з нотаріальним завіренням 
  2. Посвідчення закордонного українця
  3. Свідоцтва про підтвердження родинних зв’язків (свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб)
  4. Документ, який підтверджує місце реєстрації (проживання) в країні громадянства іноземця/ОБГ (внутрішній паспорт, айді карта, водійське посвідчення)
  5. Державне мито
  6. Посвідка на тимчасове проживання (за наявності) + довідка про реєстрацію місця проживання 
  7. Нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні (якщо посвідки немає)
  • нотаріальна копія документів на право власності 
  • нотаріальна копія паспорта власника житла

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Важливо: подружжя і неповнолітні діти мають право отримати дозвіл на імміграцію, якщо прибудуть до України разом з закордонним українцем

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання до 15 робочих днів

img
Поза квотою
ОСОБАМ БЕЗ ГРОМЯДЯНСТВА З ПОСВІДКОЮ НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ БІЛЬШЕ 2 РОКІВ
16 500 грн
до 6 місяців
Детальніше
Підстава:
  • рішення про визнання особою без громадянства
  • посвідка на тимчасове проживання більше 2 років
Документи:
  1. Рішення про визнання особою без громадянства
  2. Посвідчення особи без громадянства
  3. Посвідка на тимчасове проживання в Україні + довідка про реєстрацію місця проживання (якщо посвідка біометрична)
  4. Свідоцтво про народження
  5. Державне мито

Примітка: іноземні документи мають бути легалізовані/апостильовані (в залежності від країни)

Терміни оформлення:

Дозвіл на імміграцію - до 6 місяців

Посвідка на постійне проживання до 15 робочих днів

Звертайтесь до нашої команди спеціалістів для розширеної і всебічної консультації в оформленні посвідки на постійне проживання в Україні. Наші юристи допоможуть Вам підібрати відповідну підставу отримання документів та розберуть для Вас відповідні етапи роботи.

Будемо раді Вам допомогти!

Вам також може знадобитись

img
Адміністративні консультації для іноземців
Реєстрація місця проживання
img
Адміністративні консультації для іноземців
Ідентифікаційний код для іноземців
img
Адміністративні консультації для іноземців
Довідка про перетин кордону України
img
Адміністративні консультації
Довідка про реєстрацію місця проживання
img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду

Посвідка на постійне проживання в Україні | Допомога в отриманні

Посвідка на постійне проживання в Україні

Для громадян нашої країни основним документом є український паспорт. А іноземні громадяни або особи без громадянства, які хочуть мати законні підстави перебування на території нашої держави, мають отримати посвідку на постійне проживання в Україні. 

Такий документ видається іноземцю один раз, безстроково, без обмежень щодо кількості виїзду/заїзду з/на України/у, проте має поновлюватись кожні 10 років. Отримання посвідки регулюється Законом України “Про імміграцію”. 

Термін отримання посвідки на постійне проживання в Україні. Строк дії посвідки на постійне проживання в Україні

Наявність посвідки (її ще називають “вид на постійне проживання в Україні”) підтверджує, що її власник успішно пройшов перевірку уповноваженими органами, які надали заявнику офіційний дозвіл на імміграцію.

Посвідка на постійне місце проживання в Україні – важливий документ для іноземних громадян, які планують залишитися в країні на тривалий термін. Вона надає низку прав та обов’язків, що наближаються до тих, що мають громадяни України. При цьому процес її отримання включає декілька етапів і вимагає виконання певних умов.

Як отримати посвідку на постійне проживання в Україні

Щоб отримати посвідку слід провести кілька послідовних дій, а саме:

·       Підготовка документів. Зібрати документи, включаючи паспорт, підтвердження законного перебування в Україні, медичну довідку та документи, що надають підстави на посвідку.

·       Подання заяви. Заповнити відповідну заяву та подати її до Державної міграційної служби України.

·       Сплата державного мита. Оплатити державне мито за розгляд заяви на посвідку.

·       Проходження співбесіди. Відвідати Державну міграційну службу для підтвердження наміру проживати в Україні.

·       Отримання рішення. Дочекатися офіційного рішення Державної міграційної служби про надання (відмову в наданні) посвідки на постійне проживання.

·       Отримання документа. У разі позитивного рішення, отримати посвідку на постійне проживання.

Дозвіл на проживання в Україні

Дозвіл на проживання в Україні необхідний іноземним громадянам, які планують перебувати в країні більш як 90 днів. Він може бути тимчасовим або постійним. Для правильного оформлення дозволу потрібно зібрати необхідні документи, подати заяву до Державної міграційної служби та чітко дотримуватися вимог законодавства.

Тимчасова посвідка на проживання в Україні

Тимчасова посвідка видається на термін до одного року з можливістю його подовження. Також посвідка може бути видана на більший термін передбачений законодавством (навчання, робота, участь в проектах). Вона необхідна для іноземців, які планують проживати в Україні тимчасово, наприклад, з метою навчання, шлюбу з громадянами України або роботи. Для подовження посвідки потрібно подати відповідну заяву та документи, що підтверджують підстави для подовження, до Державної міграційної служби.

Слід зазначити, що видача посвідки на тимчасове проживання в Україні при самостійному зверненні може бути складним та доволі тривалим процесом. Проте, юридичне об’єднання «ЕНВОЛТ» завжди готове надати професійну допомогу у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з оформленням необхідних документів. Фахівці «ЕНВОЛТ» допоможуть пройти всі етапи процесу швидко та без зайвих труднощів. Тож не варто зволікати – команда професіоналів чекає на вас!

Підстави для отримання посвідки на постійне проживання 

Посвідка на постійне проживання  дозволяє іноземцям жити в Україні на постійній основі, користуватися низкою прав і свобод, а також уникати необхідності частого продовження статусу. Які права дає постійний вид на проживання? Серед них — право на працевлаштування без додаткових дозволів, доступ до медичних послуг, навчання, а також можливість отримати візу в посольствах інших країн безпосередньо в Україні . Існує кілька підстав для отримання цього статусу, серед яких:

  1. Сімейні обставини — Возз'єднання з родиною, якщо один із подружжя громадянин України більше 2 років в шлюбі або близькі родичі мають громадянство України.
  2. Інвестиції — Особи, які вкладають певну суму в економіку країни, можуть отримати право на постійне проживання.
  3. Наукова або культурна діяльність — Видатні науковці, культурні діячі, спортсмени можуть претендувати на постійну посвідку .
  4. Інші випадки — У деяких ситуаціях, таких як надання притулку, можливе оформлення ПМП.

Ці підстави допомагають зрозуміти, кому потрібно оформити постійний вид на проживання та які кроки слід здійснити для цього.

Необхідні документи для отримання постійної посвідки на проживання

Щоб оформити посвідку на постійне проживання , заявник повинен надати певні документи, що підтверджують його право на отримання цього статусу. Основний перелік включає:

  1. Заява — Офіційна форма, заповнена заявником.
  2. Закордонний паспорт — Документ, що засвідчує особу іноземця, з нотаріально завіреним перекладом.
  3. Документ, що підтверджує підстави для отримання ПМП — Наприклад, свідоцтво про шлюб, документ про інвестиції, свідоцтво про народження батьків в Україні (бабусі або дідуся) тощо.
  4. Довідка про несудимість — Важливо надати довідку, що підтверджує відсутність судимості у країні проживання.(в залежності від підстави)
  5. Посвідка на тимчасове проживання з пропискою, якщо немає нотаріальна згода власника житла на проживання в Україні.

Цей список є основним, але залежно від ситуації можуть знадобитися додаткові документи. Рекомендується звернутися за консультацією для уточнення конкретних вимог.

Термін оформлення цього документа

Питання про те, чи складно отримати постійний вид на проживання, часто пов’язане з термінами оформлення і вартістю. Стандартний термін оформлення становить до 6 місяців дозвіл на імміграцію до 15 робочих днів посвідка на постійне проживання, але залежно від обставин він може бути довшим. Вартість послуги починається від 7500 грн, але може змінюватися залежно від додаткових сервісів і консультацій, необхідних для підготовки документів.

Таким чином, отримання ПМП вимагає планування, часу та точного виконання вимог, щоб отримати документ в установлені терміни без затримок.

Де оформити посвідку на постійне проживання? Як оформити посвідку на постійне проживання? 

Отримати посвідку на проживання можна самостійно, звернувшись до:

  • територіальних органів Державної міграційної служби України (ДМС);
  • ЦНАПу;
  • ДП "Документ".

Пропонуємо скористатися послугами юристів ЮО "ЕНВОЛТ", які будуть виконувати необхідні юридичні дії для оформлення посвідки на постійне проживання.

Швидкі посилання: Консультації для громадян УкраїниКонсультації для іноземцівАдвокатські консультації, Про компаніюПродовження терміну перебуванняПовернення з ПМПОбмін посвідки на постійне проживання в УкраїніДозвіл на працевлаштуванняПосвідка на тимчасове проживання в УкраїніПосвідка на тимчасове проживання по бізнесу.