Назад
img

Посвідка на тимчасове проживання по бізнесу

від 37 300 грн
від 30 робочих днів
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:
ПОСВІДКА НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ ПО БІЗНЕСУ

Україна обрала напрямок повноцінної євроінтеграції в цивілізоване суспільство для високого соціального розвитку, прозорого ведення бізнесу та економічного зростання країни. Отримавши статус Кандидата на членство в Європейському Союзі, відкривається безліч напрямів міграційних процесів, що робить нашу країну більш привабливішою для введення інвестицій та здійснення підприємницької діяльності іноземними суб’єктами. Органи державної влади встановлюють значні пільги для відкриття бізнесу і зменшують податковий тягар задля поновлення економічної привабливості країни після військового періоду. Європейський вектор розвитку України стимулює обсяги міграційних процесів, адже іноземні інвестиційні внески, а також іноземний підхід до ведення бізнесу, дає потужний поштовх для піднесення економічного розвитку країни, відповідно і соціальне піднесення рівня життя населення. Європейський Союз виділяє кошти для створення та підтримання комфортного економічного клімату, що у свою чергу забезпечує стабільність ведення бізнесу для громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Після отримання статусу Кандидата в члени ЄС, всі громадяни України, іноземці та ОБГ, можуть бути впевнені, що залишився єдиний і останній крок до повноправного членства ЄС, а тому й всі принципи, гарантії і обов’язки у сфері ведення бізнесу в Україні будуть в гарантованій мірі виконуватись і підтримуватись з боку органів державної влади і місцевого самоврядування. 

Відкриття бізнесу на території України дає можливість збільшити термін свого перебування відносно загального режиму, шляхом отримання посвідки на тимчасове проживання. Іноземці та особи без громадянства, які відкрили суб’єкт підприємницької діяльності, можуть залишитися в Україні задля ведення такої діяльності або виїхати з України, призначивши директором уповноважену особу. Відкриття компанії в Україні дає можливість і підставу для отримання дозволу на працевлаштування. 

ОФОРМЛЕННЯ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

Іноземці та особи без громадянства, які мають бажання вести бізнес в Україні, повинні відкрити суб’єкт підприємницької діяльності. Форма суб’єкту підприємницької діяльності залежить від виду діяльності, мети діяльності, ступеня ризику та податкового навантаження. Найчастішими формами суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) є ФОП (фізична особа - підприємець) та ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю).

Фізична особа - підприємець (ФОП) - це фізична особа, яка реалізує свою здатність до праці шляхом самостійної, на власний ризик діяльності, з метою отримання прибутку. Основною особливістю даного виду є те, що ФОП ризикує своїм особистим майном, що належить йому на праві приватної власності, тобто несе персональну відповідальність перед органами податкової служби та кредиторами. ФОП дуже добре підходить для малого та середнього бізнесу з невеликою кількістю працівників. 

ОСОБЛИВОСТІ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ - ПІДПРИЄМЦЯ
Оподаткування: - загальна система 18 % від чистого прибутку + 1,5% військовий збір + ЄСВ 22% від зарплати;
- спрощена система (найпопулярніша 3 група) 3% для платників ПДВ або 5% для неплатників ПДВ від доходу + ЄСВ 22% від зарплати;
Максимальний прибуток за 1 рік: 7 000 000 грн
Кількість працівників: залежно від групи, найпопулярніша 3 група - не обмежена кількість
Мінімальна заробітна плата для іноземця / ОБГ: від 1 мінімальної заробітної плати 

 

Примітка: Юридичне об’єднання ЕНВОЛТ рекомендує дану форму підприємницької діяльності для іноземців та особам без громадянства, які вже мають посвідку на постійне проживання в Україні та хочуть займатися веденням бізнесу. 

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) - це організація, суб’єкт господарювання, статутний капітал якої поділений на частини, розмір яких встановлюється установчими документами. Засновники ТОВ ризикують тільки розміром своєї частки внесеної в статутний капітал. Найбільшим плюсом товариства є те, що даний суб’єкт підприємницької діяльності легко контролювати та без проблем можна продати або додати до нього нових учасників. На момент створення товариства з обмеженою відповідальністю, необхідно призначити директора загальними зборами учасників товариства. На момент реєстрації ТОВ іноземцями/ОБГ, директором повинен бути громадянин України або іноземець з посвідкою на постійне проживання, тобто особа, що має право на роботу в Україні. 

ОСОБЛИВОСТІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
Оподаткування: - загальна система 18 % від чистого прибутку + ЄСВ 22% від зарплати;
- спрощена система 5 % для не платника ПДВ або 3 % для платника ПДВ від доходу  + ЄСВ 22% від зарплати;
Максимальний прибуток за 1 рік: 10 000 000 грн
Кількість працівників: не обмежена
Мінімальна заробітна плата для іноземця / ОБГ засновника: від 1 мінімальної заробітної плати

 

Примітка: Директором або будь яким працівником засновник компанії - іноземець/ОБГ може стати тільки після отримання дозволу на застосування праці іноземців.

ДОЗВІЛ НА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ ЗАСНОВНИКА БІЗНЕСУ

Особи, які мають бажання відкрити бізнес в Україні, в загалом не можуть знайти відповідного директора громадянина України і хочуть безпосередньо самостійно керувати економічною діяльністю компанії. В такому випадку вони повинні отримати дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Директор - це посада, на яку призначають засновники на загальних зборах товариства. Засновники як власники і бенефіціари компанії можуть також бути і директором, але з умовою отримання дозволу на працевлаштування. Важливою умовою прийняття на посаду директора-іноземця є також відповідна ставка заробітної плати, яка вимірюється в мінімальних заробітних платах. Відповідно до Закону України "Про зайнятість населення", який регулює трудову імміграцію іноземців та осіб без громадянства, іноземці повинні отримувати дозвіл на працевлаштування для зайняття певної посади. Якщо засновник компанії хоче бути директором або будь-яким іншим працівником на будь-якій посаді, відповідно до класифікатора професій, його заробітна плата на місяць має становити від 1 мінімалки і вище (за бажанням). Також дана специфіка оформлення дозволу на працевлаштування для директора дає можливість отримати дозвіл на роботу на 1 рік і навіть на 2 роки.

Примітка: Оформлення дозволу на працю для іноземців або осіб без громадянства являє собою підставу для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ПОСВІДКИ НА ПІДСТАВІ БІЗНЕСУ З ПРИСУТНІСТЮ ОСОБИ В УКРАЇНІ
Крок
Консультація та планування

Наші спеціалісти нададуть Вам юридичну консультацію, щодо оптимальності вибору суб’єкта підприємницької діяльності залежно від Ваших потреб, групи оподаткування СПД та видів економічної діяльності 

img
Крок
Довіреність

Ви зможете оформити довіреність на реєстрацію СПД у нашого нотаріуса або ми надамо Вам шаблон для оформлення довіреності у будь-якого іншого нотаріуса

img
Крок
Ідентифікаційний код

Для оформлення реєстрації компанії, обов’язково потрібно отримати ідентифікаційний номер платника податків в Україні. Ми виконуємо даний пункт без Вашої участі 

img
Крок
Компанія

Наші юристи готують необхідний пакет документів та реєструють Вашу компанію. Ми виконуємо даний пункт без Вашої участі 

img
Крок
Дозвіл на працевлаштування

Оформлюємо документи на дозвіл на працевлаштування відповідно до займаної Вами посади в компанії. Ми виконуємо даний пункт без Вашої участі 

img
Крок
VISA D

Вам необхідно звернутися в посольство/консульство України в зручній для Вас країні (не обов’язково країна громадянства) для оформлення цільової візи D - 04. З даною візою потрібно прибути до України для оформлення посвідки на проживання.

Примітка: Візу D не потрібно відкривати країнам, які підписали з Україною двосторонній договір (Азербайджан, Узбекистан, Молдова, Грузія, Вірменія, Білорусь). Ці країни роблять перезаїзд для активації підстави в оформленні посвідки.

img
Крок
Посвідка на тимчасове проживання

Вам потрібно прибути до України для оформлення посвідки на тимчасове проживання. Ми надамо Вам повний юридичний супровід. Термін дії посвідки на тимчасове проживання дорівнює терміну дії дозволу на працевлаштування.

Важливо: Ваша присутність обов’язкова.

img
Крок
Реєстрація місця проживання

Після отримання посвідки на тимчасове проживання, ми зареєструємо Ваше місце проживання.

Важливо: Зареєструвати місце проживання необхідно протягом 30 днів з моменту отримання посвідки. 

img
ОФОРМИТИ ПОСВІДКУ НА ПІДСТАВІ БІЗНЕСУ, ЯКЩО ОСОБА ПЕРЕБУВАЄ ЗА КОРДОНОМ

Іноземці та особи без громадянства, які знаходяться безпосередньо за кордоном, можуть також відкрити бізнес в Україні дистанційно. Юридичне об’єднання ЕНВОЛТ підготує і оформить відповідний пакет документів без Вашої присутності до останнього етапу оформлення посвідки на тимчасове проживання.  

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ПОСВІДКИ НА ПІДСТАВІ БІЗНЕСУ, ЯКЩО ОСОБА ЗА ПЕРЕБУВАЄ КОРДОНОМ
Крок
Консультація

Наші спеціалісти нададуть Вам вичерпну юридичну консультацію, щодо вибору суб’єкта підприємницької діяльності, що відповідає Вашим потребам, групи оподаткування та видів економічної діяльності 

img
Крок
Посольство/консульство/нотаріус

Ми відправимо Вам шаблонний текст для оформлення довіреності в посольстві/консульстві України або в будь якого нотаріуса у країні Вашого перебування. Проконсультуємо щодо особливостей, переваг і недоліків оформлення довіреності в консульстві та у місцевого нотаріуса.

Примітка: Якщо довіреність буде оформлюватись в нотаріуса, то документ повинен бути легалізований/апостильований для України (в залежності від країни).

img
Крок
Відправка довіреності

Вам потрібно відправити нам оригінал довіреності і завірену копію свого закордонного паспорта (копія повинна бути завірена в посольстві/консульстві/нотаріуса чи завірена апостилем, залежно від країни). 

Примітка: Якщо довіреність була оформлена в посольстві/консульстві України - до довіренності додається заява на реєстрацію. Цей документ є обов’язковим і перед відправкою має бути перевірений нашим юристом.

img
Крок
Ідентифікаційний код

Для оформлення реєстрації компанії, обов’язково потрібно отримати ідентифікаційний номер платника податків в Україні.

img
Крок
Компанія

Наші юристи формують необхідний пакет документів та реєструють Вашу компанію.

img
Крок
Дозвіл на працевлаштування

Оформлюємо документи на дозвіл на працевлаштування іноземців відповідно Вашої посади в компанії.

img
Крок
Відправка документів

По готовності дозволу на працевлаштування ми готуємо відповідний пакет документів для візи і відправляємо Вам міжнародною поштою.  

img
Крок
VISA - D

Вам необхідно звернутися в посольство/консульство України для оформлення цільової візи D - 04. З даною візою потрібно прибути до України для оформлення останнього етапу.

Примітка: Візу D не потрібно відкривати країнам, які підписали з Україною двосторонній договір (Азербайджан, Узбекистан, Молдова, Грузія, Вірменія, Білорусь). Ці країни роблять перезаїзд для активації підстави в оформленні посвідки.

img
Крок
Посвідка на тимчасове проживання

Вам потрібно прибути до України для оформлення посвідки на тимчасове проживання. Ми надамо Вам повний юридичний супровід. Термін дії посвідки на тимчасове проживання дорівнює терміну дії дозволу на працевлаштування.

Важливо: Ваша присутність обов’язкова.

img
Крок
Реєстрація місця проживання

Після отримання посвідки на тимчасове проживання, ми зареєструємо Ваше місце проживання.

Важливо: зареєструвати місце проживання необхідно протягом 30 днів з моменту отримання посвідки. 

img

 

ДОКУМЕНТИ І ВАРТІСТЬ ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ ПО БІЗНЕСУ

Документи:
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Унікальна назва компанії

Надає клієнт
2

Паспорт для виїзду за кордон

Надає клієнт
3

Копія внутрішнього паспорта та ідентифікаційного номеру громадянина України директора компанії (який буде на посаді на момент реєстрації компанії. Не потрібно у разі замовлення послуг номінального директора)

 

Надає клієнт
4

1 фото 3,5 х 4,5 см 

Надає клієнт
5

Інфомація щодо видів діяльності компанії (види економічної діяльності)

Надає клієнт
6

Контакти майбутньої компанії (електронна пошта та номер телефону)

Надає клієнт
7

Довіреність від нотаріуса

Готуємо ми
8

Статут

Готуємо ми
9

Протокол загальних зборів учасників

Готуємо ми
10

Договір оренди/суборенди знаходження компанії

Готуємо ми
11

Заява на реєстрацію компанії

Готуємо ми
12

Довіренність від компанії (для оформлення дозволу на працевлаштування)

Готуємо ми
13

Проект трудового договору (контракту)

Готуємо ми
14

Заява на отримання дозволу на працевлаштування

Готуємо ми
15

Переклад паспорта на українську мову з нотаріальною завіркою (2 екземпляри)

Готуємо ми
16

Поліс медичного страхування

Готуємо ми
17

Розмір статутного капіталу компанії

Надає клієнт
18

Інформація про обрану систему оподаткування

Надає клієнт

Вам також може знадобитись

img
Адміністративні консультації для іноземців
Реєстрація місця проживання
img
Адміністративні консультації для іноземців
Ідентифікаційний код для іноземців
img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду

Посвідка на тимчасове проживання по бізнесу | Допомога в отриманні

Посвідка на тимчасове проживання по бізнесу. Порядок отримання посвідки на тимчасове проживання по бізнесу

Посвідка на тимчасове проживання по бізнесу в Україні може бути видана іноземцю, який має намір займатися в нашій країні підприємництвом або здійснювати бізнес-діяльність в інший спосіб.

Термін отримання посвідки на тимчасове проживання по бізнесу. Строк дії посвідки на тимчасове проживання по бізнесу

Основні етапи процедури отримання посвідки на тимчасове проживання по бізнесу в Україні:

  1. Реєстрація суб’єкта підприємницької діяльності відповідно до вимог законодавства України. Найчастіше це ФОП (фізична особа-підприємець) та ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). 
  2. Іноземець повинен підготувати необхідні документи для подання заяви на отримання дозволу на застосування праці. Це можуть бути такі документи: заява, проєкт трудового договору, переклад паспорта, фотографія тощо.
  3. Іноземець повинен подати заповнену заяву на отримання посвідки на тимчасове проживання разом з візою типу D-04 до територіального органу Державної міграційної служби України, або державного підприємства, яке належить до сфери управління ДМС, чи до ЦНАПу за місцем проживання іноземця / ОБГ. Після розгляду заяви та виконання вимог законодавства, він може отримати посвідку на тимчасове проживання по бізнесу.

Важливо зазначити, що отримання посвідки на тимчасове проживання по бізнесу може залежати від різних факторів. Зокрема, це країна громадянства, тип бізнесу тощо.

Щодо процедури отримання посвідки на тимчасове проживання по бізнесу можна звернутися до Департаменту міграційної служби України.

Якщо ви хочете якнайшвидше оформити посвідку на тимчасове проживання по бізнесу, замовте консультацію в ЮО “ЕНВОЛТ”. Наші юристи обов'язково вам допоможуть зробити все правильно!

Швидкі посилання: Консультації для громадян УкраїниКонсультації для іноземцівАдвокатські консультації, Про компаніюПродовження терміну перебуванняПовернення з ПМППосвідка на постійне проживання в УкраїніОбмін посвідки на постійне проживання в УкраїніДозвіл на працевлаштуванняПосвідка на тимчасове проживання в УкраїніПосвідка на тимчасове проживання по бізнесу.