Назад
img

Довідка з демографічного реєстру

від 1500 грн
1 робочий день
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:
ДОДАТОК ДО АЙДІ КАРТИ - ВИДИ ДОВІДОК ПРО ПРОПИСКУ ДО АЙДІ КАРТИ

Паспорт нового зразка - айді карта - містить на чіпі зашифровану інформацію про зареєстроване місце проживання особи (в разі його наявності), проте візуально таку інформацію на карті побачити неможливо. Крім того, при зміні місця проживання змінювати айді карту необхідності немає, оскільки змінюється лише інформація на чіпі айді карти. В зв’язку з цим, та з урахуванням того, що не всі органи та установи мають можливість зчитувати інформацію з чіпа паспорта айді карти, до айді карти оформлюється додаток. З початку обігу айді карток додатком до айді карти вважався витяг. Проте ЗУ "Про демографічний реєстр" не передбачав можливість отримати витяг до айді карти. Тому на сьогодні існує 2 документи, які можуть виступати додатками до айді картки: 

1) Довідка про реєстрацію місця проживання (Додаток 13)

Видається довідка про прописку відділом реєстрації при місцевій адміністрації чи сільською радою.

довідка форма 13

 

 

 

2) Довідка про внесення відомостей до Єдиного державного демографічного реєстру 

Видається довідка з демографічного реєстру міграційною службою (зазвичай тією міграційною службою, яка оформлює айді карту).

довідка з демографічного реєст

 

ЩО ТАКЕ ДОВІДКА З ДЕМОГРАФІЧНОГО РЕЄСТРУ?

Довідка з демографічного реєстру є документом, що містить інформацію про особу, яка міститься в державному демографічному реєстрі. Державний демографічний реєстр містить наступну інформацію про особу:
- особисті дані (прізвище, ім’я, по-батькові, дата та місце народження)
- стать
- громадянство
- зареєстроване місце проживання та дата реєстрації
- ідентифікаційний код (в разі його наявності)
- номер айді картки та номер запису в демографічному реєстрі
- серія та номер попереднього паспорта (у разі його наявності)
- серія та номер всіх закордонних паспортів (діючих та анульованих)

Таким чином, довідка з демографічного реєстру є по суті розшифровкою тих даних, які містить айді картка. Відповідно, якщо особа не має айді картки або біометричного закордонного паспорта, державний демографічний реєстр не містить жодної інформації про особу, тобто оформити довідку з реєстру неможливо.

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДОВІДКУ З ДЕМОГРАФІЧНОГО РЕЄСТРУ

Довідку з демографічного реєстру можна отримати в міграційній службі. Зазвичай це міграційна служба, яка оформила біометричний документ: айді картку чи закордонний паспорт. Але заборони отримати таку довідку в будь-якій іншій міграційній службі не існує, виходячи із цього, довідку з демографічного реєстру можна отримати за заявою в будь-якій державній міграційній службі.

Юридичне об’єднання "ЕНВОЛТ" надасть Вас повну та всебічну юридичну консультацію щодо оформлення довідки з демографічного реєстру.

Будемо раді Вам допомогти!

 

Необхідні документи
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Айді картка

Надає клієнт
2

Біометричний закордонний паспорт (у разі відсутності айді картки)

Надає клієнт
3

Заява

Готуємо ми

Вам також може знадобитись

img
Податкове право
Ідентифікаційний код
img
Адміністративні консультації
Довідка про прописку
img
Персональні документи
Відновлення паспорта України
img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду

Оформлення витягу з єдиного державного демографічного реєстру

Оформлення витягу з єдиного державного демографічного реєстру є важливою процедурою для багатьох громадян України. Цей документ підтверджує факт реєстрації особи в реєстрі та містить основні відомості про неї. Витяг може знадобитися у різних ситуаціях, таких як оформлення паспорта, отримання соціальних послуг або при зміні місця проживання.

Що потрібно для отримання витягу з єдиного державного демографічного реєстру

Щоб отримати витяг з державного демографічного реєстру, перш за все необхідно підготувати певний перелік документів, а саме:

·       Заява на отримання витягу. Слід заповнити стандартну форму заяви, яку можна отримати в місцевому органі реєстрації (ЦНАП, ДМСУ).

·       Паспорт громадянина України. Надання копії або оригіналу для підтвердження особи заявника.

·       Ідентифікаційний код (РНОКПП) – реєстраційний номер картки платника податків.

·       Документи на представника. Якщо заява подається представником, необхідно надати довіреність або документ, що підтверджує його повноваження.

·       Оплата адміністративного збору – квитанція про сплату за надання адміністративної послуги.

·       Інші документи. Залежно від ситуації можуть знадобитися додаткові документи, такі як свідоцтво про народження або довідка про зміну прізвища.

Витяг з державного демографічного реєстру

Витяг з єдиного державного демографічного реєстру – офіційний документ, що містить основні персональні дані особи, що в ньому зареєстрована. Він необхідний для підтвердження особистих даних у різних юридичних і адміністративних процедурах. Наприклад, при оформленні ідентифікаційних документів, отриманні пільг або розв'язання питань з міграційною службою тощо.

Строк дії витягу з демографічного реєстру

Строк дії такого витягу зазвичай не обмежений, оскільки він містить актуальні дані на момент його видачі. Однак у деяких випадках установи можуть вимагати надання витягу, виданого не пізніше ніж за шість місяців до подання заяви. Це залежить від специфіки запиту і вимог конкретного органу чи установи.

Оформлення витягу з єдиного державного демографічного реєстру – важливий крок для багатьох адміністративних і юридичних процесів. Спеціалісти ЮО «ЕНВОЛТ» завжди готові допомогти вам з будь-якими питаннями, пов’язаними з отриманням цього документа. Причому звернутися за консультацією та професійною підтримкою ви можете в будь-який зручний для себе час