Назад
img

Закордонний паспорт з ПМП

від 5500 грн
від 10 робочих днів
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:
Роман Вікторович

ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ ЗІ СТАТУСОМ "ВИЇЗД НА ПОСТІЙНЕ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ З УКРАЇНИ" - мають громадяни України, які знаходяться на постійному проживанні за кордоном в статусі нерезидента України. Дані паспорти як і всі інші мають термін дії і повинні продовжуватись шляхом обміну на новий з біометричним носієм з перенесенням штампу "дозволено виїзд на ПМП". 

Важливо: Громадяни України, які здійснили оформлення процедури виїзду на постійне місце проживання до іншої країни втрачають своє резидентство, тобто постійне (реєстрація місця проживання) в Україні. Ці громадяни не втрачають своє громадянство і можуть знаходитись в Україні необмежену кількість часу, а також користуватись усіма правами громадянина України.

ЗАМІНА ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА ІЗ СТАТУСОМ ПМП

Коли паспорт громадянина України (нерезидента) з відміткою про виїзд на постійне місце проживання завершується, його необхідно замінити в залежності від місця перебування нерезидента. 

Якщо громадянин України (нерезидент) знаходиться безпосередньо в Україні - то в такому випадку документи на заміну подаються до головних управлінь міграційної служби. Термін оформлення закордонного паспорта в певній мірі довший ніж просто оформлення закордонного паспорта, так як додатково виконується перевірка законного оформлення статусу виїзду на постійне місце проживання з України. При перевірках, уповноважені органи відправляють 2 запити перевірок:

  • до міграційної служби, яка оформила процедуру і проставила штамп про виїзд на ПМП
  • до посольства / консульства України, де особа стоїть на постійному консульському обліку

Після отримання підтвердження на запити, паспорт відправляється на друк. Після готовності паспорта громадянина України для виїзду за кордон до нього переноситься відмітка про "дозвіл на виїзд на ПМП".

Якщо громадяни України (нерезиденти) знаходяться в країні постійного місця проживання, то вони можуть оформити заміну закордонного паспорта в консульстві / посольстві України з перенесенням відмітки про "дозвіл на виїзд на ПМП" до нового паспорту.

ОТРИМАННЯ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТУ З ПМП

На момент готовності паспорта для виїзду за кордон з відміткою про "дозвіл на виїзд на ПМП" заявник в обов’язковому порядку отримує його особисто по відбитку пальця, так як це біометрична система. Документ може забрати тільки заявник, забрати по довіреності - неможливо. 

Після заміни закордонного паспорта на новий, уповноважений орган, що здійнив заміну, може залишити вже закінчений попередній паспорт для виїзду за кордон на прохання заявника. Старий паспорт аннульовується в системі та пробивається інспектором уповноваженого органу. В більшості випадках в попередніх паспортах для виїзду за кордон, громадяни мають ще діючі візи, які необхідно пред’являти органам прикордонної служби в країні постійного місця проживання.

Якщо в нашому матеріалі Ви не знайшли відповіді на своє питання чи хочете отримати більш детальну консультацію, юристи ЮО «ЕНВОЛТ» з радістю нададуть Вам всю інформацію!

Будемо раді Вам допомогти! 

 

 

 

Необхідні документи
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Оригінал паспорту для виїзду за кордон, який закінчується, або закінчився

Надає клієнт
2

Ідентифікаційний код (за наявності)

Надає клієнт
3

Інформація щодо виїзду на ПМП (адреса останнього місця проживання, рік виїзду)

Надає клієнт
4

Свідоцтво про народження

Надає клієнт
5

Додаткові документи за наявності (свідоцтво про народження, про зміну призвища, імені, по батькові)

Надає клієнт

Вам також може знадобитись

img
Адміністративні консультації для іноземців
Реєстрація місця проживання
img
Адміністративні консультації для іноземців
Ідентифікаційний код для іноземців
img
Адміністративні консультації
Довідка з демографічного реєстру
img
Персональні документи
Оформлення паспорта вперше
img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду

Закордонний Паспорт з ПМП | Допомога в отриманні

Закордонний паспорт з ПМП. Виїзд на ПМП за кордон

Отримати закордонний паспорт громадянина України з відміткою про дозвіл на виїзд на постійне місце проживання (ПМП) можуть українці, які постійно проживають за кордоном. Вони втратили статус резидента України, проте залишаються нашими співгромадянами, які мають право перебувати в Україні будь-який час та користуватися всіма громадянськими правами.
Закордонний паспорт з ПМП, як і інші, має обмежений термін дії, і після закінчення цього строку його потрібно замінити на біометричний паспорт зі штампом "Дозволено виїзд на ПМП".

Обмін закордонного паспорта з ПМП. Термін обміну закордонного паспорта з ПМП

  1. Якщо нерезидент перебуває в Україні, він може пройти процедуру подачі документів в одному з головних управлінь міграційної служби. Термін обміну може бути довшим за стандартний через перевірку легальності статусу виїзду на ПМП. 
  2. Якщо нерезидент перебуває в іншій країні, він може звернутися щодо заміни паспорта в консульство чи посольство України за кордоном, щоб перенести відмітку про дозвіл на виїзд на ПМП до нового паспорта.

Отримання закордонного паспорта з ПМП. Термін отримання закордонного паспорта з ПМП

Отримати новий паспорт з відміткою "Дозвіл на виїзд на ПМП" можна тільки особисто, оскільки видача проводиться за відбитком пальця (біометрична процедура).

Чи можна залишити старий паспорт з візами?

При отриманні нового паспорта старий документ анулюється. Але в разі необхідності на прохання власника може залишитись у нього для легітимізації виїзду за кордон, якщо в паспорті є дійсні візи, які слід пред'явити прикордонним службам країни постійного проживання.
Умови отримання закордонного паспорта з ПМП можуть змінюватися, тому рекомендується перевіряти актуальну інформацію на офіційному вебсайті Державної міграційної служби України.
Якщо вам потрібен закордонний паспорт з ПМП, юристи ЮО "ЕНВОЛТ" завжди готові надати консультацію та допомогти отримати або замінити цей документ. 

Швидкі посилання: Консультації для громадян УкраїниКонсультації для іноземцівАдвокатські консультації, Про компаніюВклеювання фото до паспортаОформлення паспорта впершеЗаміна паспорта УкраїниВідновлення паспорта УкраїниВстановлення особиПосвідчення водіяДовідка переселенцяПаспорт моряка.