Назад
img

Дублікати документів про освіту

від 2800 грн
від 15 робочих днів
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:

Дублікат освітнього документу - це виданий повторно навчальним закладом документ про отримання того чи іншого освітнього чи освітньо-кваліфікаційного рівня, який має однакову юридичну силу, що і первинний документ.

Необхідність отримання дубліката диплому чи додатка до нього виникає не лише у разі втрати чи пошкодження первинного документу, а й у випадках неналежного оформлення диплому вищим навчальним закладом, що в свою чергу тягне за собою неможливість проставлення на такому дипломі апостилю. Часто трапляються випадки, коли додатки до дипломів європейського зразка не прошиті та не скріплені печаткою. За певних причин в дипломі може не співпадати особа підписанта порівняно з Єдиним державним реєстром документів про освіту, такі випадки зазвичай бувають в періоди зміни керівництва внз. В усіх цих випадках вихід один - отримати дублікат диплому.

ДЕ ОТРИМАТИ ДУБЛІКАТ ДИПЛОМУ

Дублікат диплому чи додатка до нього видається навчальним закладом, що видав первинний документ. Зазвичай, жодних труднощів цей процес не викликає, оскільки заявнику достатньо написати заяву встановленого зразка на імʼя керівника, докласти персональні документи та оплатити збір на рахунок внз. 

Трохи складнішою є ситуація отримання дублікатів документів про вищу освіту з навчальних закладів, які вже не надають освітні послуги (скасовано ліцензію), реорганізовано або знаходяться на окупованій території. У випадку реорганізації за дублікатом диплому необхідно звернутись до правонаступника внз. Якщо внз уже не функціонує або ж знаходиться на окупованій території, тоді необхідно звернутись із заявою до Міністерства освіти України для визначення внз, який видасть дублікат. Для внз, які знаходяться на території тимчасово окупованого Криму МОН визначає внз на території України, котрий видасть дублікат диплому. Для внз, що знаходились на території окупованого Донбасу необхідно буде звернутись до правонаступника. 

ОТРИМАТИ ДУБЛІКАТ ДИПЛОМУ, ВИДАНОГО ДО 2000 РОКУ

Дублікат диплому видається на підставі інформації, що міститься в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Така інформація є в базі щодо документів, які були видані після 2000 року. Якщо ж Ваш диплом був виданий до 2000 року, тоді Вам необхідно буде надати копії втраченого диплому, а також буде запит на архів внз. Якщо ж архів внз не доступний, тобто, якщо Ви втратили диплом, який був виданий до 2000 року в Донецьку чи Криму, тоді підтвердити отримання вищої освіти можна шляхом подання заяви до суду про встановлення факту або ж отримати відповідний лист МОН, який можна апостилювати та легалізовувати для будь-якої країни світу. 

ОФОРМИТИ ДУБЛІКАТ ДИПЛОМУ ЧЕРЕЗ АДВОКАТА

Отримати дублікат диплому може як власник самостійно, так і його представник. Відповідно до законодавства представниками в процесі отримання дубліката освітніх документів може бути представник за довіреністю (власник освітнього документа оформлює довіреність нотаріальну чи консульську) або ж адвокат за адвокатським ордером. Тому якщо ви знаходитесь за кордоном і не маєте можливості самостійно займатись питанням отримання дублікату диплому чи додатка до нього, наші адвокати та юристи залюбки супроводять та організують весь процес від запиту до внз про оформлення дублікату диплому до апостилювання диплому та його перекладу, а також зможуть відправити Вам документи міжнародною поштою.

 
Необхідні документи
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Паспорт заявника копія

Надає клієнт
2

Нотаріальна довіреність або адвокатський ордер

Готуємо ми
3

Документ, що підтверджує зміну прізвища/імені (у разі неспівпадіння прізвища чи імені в дипломі та паспорті)

Надає клієнт
4

Копія втраченого диплому чи додатку 

Надає клієнт
5

Ідентифікаційний код

Надає клієнт
6

Заява

Готуємо ми
7

Квитанція про сплату збору

Готуємо ми
Ціни та терміни
Отримання дублікату диплому в м. Києві
Термін оформлення 15-20 робочих днів
2800 грн

* Ціна вказана для процедури отримання дубліката диплому по нотаріальній довіреності та за один документ (диплом чи додаток)

Отримання дублікату диплому в м. Києві
Термін оформлення 15-20 робочих днів
3800 грн

* Ціна вказана для процедури отримання дубліката диплому по адвокатському ордеру та за один документ (диплом чи додаток)

Отримання дублікату диплому в Київській області
Термін оформлення 20-30 робочих днів
від 5800 грн
Отримання дублікату диплому виданого на окупованій території
Термін оформлення 20-30 робочих днів
від 5800 грн

* можливість відновлення документу, виданого до 2000 року на окупованій території уточнюйте у наших юристів

Вам також може знадобитись

img
Адвокатські консультації
Оформлення дублікатів документів
img
Адвокатські консультації
Встановлення юридичних фактів
img
Адміністративні консультації
Легалізація документів
img
Адміністративні консультації
Витяг про відсутність судимості
img
Адміністративні консультації
Апостиль на документи в Україні
img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду