Назад
img

Оформлення дублікатів документів

від 2500 грн
від 1 робочого дня
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:

Практично будь-який документ, який було втрачено, можна відновити. Даний розділ переважно стосується відновлення документів, виданих органами РАЦС (відновлення свідоцтва про народження, відновлення свідоцтва про шлюб, відновлення свідоцтва про розлучення, відновлення свідоцтва про зміну імені, відновлення свідоцтва про смерть тощо), а також відновлення рішення суду (отримання дублікату рішення суду про розлучення тощо).

Особливістю процедури відновлення документів через адвоката є те, що підписавши договір на представництво інтересів адвокатом, Ваша участь у процедурах відновлення свідоцтва чи відновлення рішення суду не потребується, адвокат зробить все самостійно. Таким чином, якщо Ви маєте власного адвоката (в даному випадку слід наголосити, що мається на увазі саме адвокат, а не юрист чи представник за довіреністю), Ви можете отримувати юридичні послуги, в тому числі відновлювати свідоцтва чи рішення суду навіть перебуваючи за кордоном. Це надзвичайно зручно для тих громадян, які проживають за кордоном на постійній основі і час від часу потребують оновлення чи відновлення тих чи інших документів для проходження процедур отримання ПМП чи громадянства інших країн.

В цьому контексті необхідно роз’яснити різницю між отриманням дублікату свідоцтва чи рішення суду представником та отримання дублікату свідоцтва адвокатом. Жодна особа, що не має родинних зв’язків з заявником не має права без дозволу заявника отримати на його ім’я документи. Навіть коло родичів, що мають право запитувати на заявника ті чи інші документи є досить обмеженим (зазвичай це стосується батьків та дітей). Тому якщо перед Вами стоїть завдання оновити свідоцтво про народження чи відновити свідоцтво про шлюб, Ви знаходитесь за кордоном і не маєте близьких родичів в Україні, варто замислитись, до кого звернутись - юриста чи адвоката. Юрист - це особа, яка уповноважена представляти Ваші інтереси в органах влади та отримати свідоцтво про народження/шлюб/розлучення/рішення суду лише за наявності особливого документу від Вас - довіреності. При цьому довіреність обов’язково має носити офіційний характер, тобто бути нотаріально посвідченою. Якщо ж Ви перебуваєте за межами України, то крім того, що Ви маєте завірити свій підпис у місцевого нотаріуса, сама довіреність (залежно від країни, в якій Ви перебуваєте) повинна бути апостильована чи легалізована та перекладена на українську мову. Тільки після виконання даних процедур Ви передаєте довіреність своєму представникові в Україні і він може приступити до виконання повноваженнь, якими Ви його наділили. Крім того, в Україні не існує так званих "генеральних довіреностей", в яких передбачались необмежені повноваження представника. Якщо Ви уповноважуєте представника отримати свідоцтво про народження від Вашого імені, то довіреність має містити інформацію "представництво в органах РАЦС щодо отримання повторного свідоцтва про народження". Якщо ж Вам також знадобиться отримати дублікат рішення суду про розірвання шлюбу, а повноваження щодо представництва в суді не передбачені довіреністю - Ваш представник не зможе отримати дублікат рішення суду. Ще одним нюансом представництва інтересів за довіреністю є термін дії довіреності. У разі якщо термін дії довіреності закінчився - потрібно проходити повторно всю процедуру видачі та завірки довіреності.

В роботі з адвокатом все набагато уніфікованіше. По-перше, підписати договір з адвокатом Ви можете на невизначений термін та на широкий спектр повноважень. По-друге, процес підписання договору на представництво інтересів адвокатом досить гнучкий: Ви можете зробити це завчасно при перебуванні в Україні і скористатись послугами лише згодом, або ж підписати договір з адвокатом за допомогою сучасних сервісів електронного документообігу, перебуваючи за кордоном. Процедура не потребує апостилювання чи легалізації, а також пересилання паперових екземплярів договору.

Отримати за допомогою адвоката можна практично будь-які документи, крім тих які носять характер персональних документів (тобто це не стосується отримання паспорта, водійського посвідчення, посвідчення особи моряка) чи документів, отримання яких законодавством передбачено лише особисто (довідка переселенця тощо).

Юристи та адвокати ЮО "ЕНВОЛТ" проконсультують Вас яким чином Ви можете отримати свідоцтво про народження, відновити свідоцтво про шлюб, поновити свідоцтво про розлучення чи отримати дублікат рішення суду перебуваючи за кордоном.

Необхідні документи
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Паспорт заявника (паспорт громадянина України, закордонний паспорт, іноземний паспорт)

Надає клієнт
2

Ідентифікаційний код заявника (за наявності)

Надає клієнт
3

Документи, що підтверджують зміну прізвища / імені

Надає клієнт
4

Документи, що підтверджують родинні стосунки (у разі, якщо заявник отримує документ на родича)

Надає клієнт
5

Договір на представництво інтересів адвокатом

Готуємо ми
6

Ордер

Готуємо ми

Вам також може знадобитись

img
Податкове право
Ідентифікаційний код
img
Адміністративні консультації
Витребування документів РАЦС
img
Адміністративні консультації
Витяг про відсутність судимості
img
Адміністративні консультації
Апостиль на документи в Україні
img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду

 

Отримання дублікатів документів є важливою процедурою в житті кожної людини, адже часто вони можуть бути втрачені, пошкоджені або вкрадені. Забезпечення справжності та легальності копій офіційних паперів є ключовим для уникнення юридичних проблем. В Україні існує чітко встановлена процедура для відновлення документів, яка вимагає від особи певних дій і взаємодії з різними держустановами.

Оформлення дублікатів документів

Згідно з нормами законодавства можливе замовлення дублікатів документів різного призначення, серед яких найбільш часто мова йде про наступні:

·       Свідоцтво про народження – необхідно для підтвердження особи.

·       Свідоцтво про шлюб/розлучення – важливо для юридичного визнання сімейного статусу.

·       Свідоцтво про освіту – потрібно для підтвердження освітнього рівня.

·       Паспорт громадянина України – основний документ, який ідентифікує особу.

·       Водійські права – важливі для можливості керування транспортними засобами.

Отримання дубліката установчих документів

Дублікати установчих документів можуть знадобитися при їх втраті (пошкодженні), зміні юридичної адреси компанії, зміні назви організації, а також у разі необхідності узгодження даних з актуальними записами в держреєстрах. Також дублікати потрібні для пред'явлення в банківські установи або інші державні органи при здійсненні різних юридичних дій або угод. Це можуть бути статути, установчі договори та інші реєстраційні свідоцтва, які є основою для юридичного існування організацій.

Відновлення документів виданих РАЦС

Відновлення документів, виданих органами реєстрації актів цивільного стану (РАЦС), займає від декількох днів до кількох тижнів, залежно від ситуації та їх завантаженості. Причому сам процес може потребувати звернення до архівних установ або безпосередньо до РАЦС, де були зареєстровані акти з поданням письмової заяви та додаванням необхідних документів, таких як паспорт або ідентифікаційний код.

Скільки часу займає оформлення дублікатів документів

Час, необхідний для оформлення дублікатів, відрізняється залежно від типу самого документу та обставин його втрати:

·       Свідоцтво про народження. Відновлення займає зазвичай 10-15 робочих днів.

·       Свідоцтво про шлюб. Оформлення дубліката може тривати від 10 до 20 робочих днів.

·       Паспорт громадянина України. При заміні через втрату процес може тривати до 1 місяця.

·       Водійські права. Видача дубліката зазвичай займає близько 10-20 робочих днів.

·       Свідоцтво про освіту. Відновлення тут може зайняти до 1 місяця, залежно від установи, що видала документ.

·       Установчі документи компанії. Оформлення може тривати від 2 тижнів до 1 місяця, залежно від деталей запису в реєстрі.

Видача дублікатів нотаріальних документів є процедурою, що вимагає уваги до деталей та знань специфіки законодавства України. Юридичне об’єднання «ЕНВОЛТ» завжди готове надати професійну допомогу в цьому процесі, допомагаючи уникнути будь-яких проблем із відновленням документації та гарантуючи швидке проходження всіх необхідний дій