Назад
img

Довідка про перетин кордону України

від 2500 грн
від 10 робочих днів
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:
 ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ УКРАЇНИ

Іноземці та особи без громадянства, які приїжджають до України в обов’язковому порядку отримують підтвердження у вигляді штампу в закордонний паспорт про заїзд з відповідною датою. Штамп перетину кордону в будь - якому пункті пропуску Державною Прикордонною службою України. Наявність в закордонному паспорті іноземця/ОБГ штампу про в’їзд свідчить про законний перетин державного кордону на територію України. Проставлення даної відмітки вносять до єдиної бази перетину кордону в’їзду та виїзду іноземців та осіб без громадянства "АРКАН", де зберігається дана інформація на протязі довгого часу. Відмітка про перетин кордону містить в собі позначку (стрілку) в’їзд/виїзд, дата, пункт пропуску та транспорт. 

Важливо: Юристи об’єднання ЕНВОЛТ рекомендують Вам, при отриманні даної відмітки, звертати увагу на якість візуального вигляду даного штампу та правильність позначки (стрілки) в’їзд/виїзд.

ВИПАДКИ ОФОРМЛЕННЯ ДОВІДКИ ПРО ПЕРЕТИН ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

В загальному дану довідку про перетин державного кордону вимагають у іноземців та осіб без громадянства, якщо відмітка в закордонному паспорті не читабельна, тобто візуально її неможливо прочитати або необхідно знати перетини кордонів по старим паспортам, які втратили свою дію. Випадки пред’явлення довідки про перетин кордону:

  • для оформлення ідентифікаційного податкового номера (якщо штамп візуально не видно);
  • для оформлення прийняття до громадянства України (підтвердження сумарного постійного знаходження в Україні більше 5 років);
  • для оформлення довідки податкового резидента (підтвердження знаходження в Україні більше 183 календарних днів);
  • для оформлення певних нотаріальних дій;
  • за місцем вимоги до певних уповноважених органів.
ТЕРМІНИ ОФОРМЛЕННЯ ДОВІДКИ ПРО ПЕРЕТИН КОРДОНУ

Довідка про перетин державного кордону України оформлюється за відповідним запитом до Адміністрації прикордонної служби. З моменту подачі відповідного пакету документів та підписання заяви на отримання довідки, документи ретельно перевіряються у відповідних базах прикордонної служби, після чого формується офіційна відповідь з таблицею даних про місце, дату та пункт пропуску іноземця на термін який просить заявник. Термін розгляду документів складає 2 тижні. Цей строк може бути подовжено, так як даний запит на довідку в основному оформлюється шляхом надсилання поштою, відповідь на запит також відправляється в такий спосіб, тому терміни можуть бути подовжені до 1 місяця.  

Юристи нашої компанії допоможуть Вам швидко і без проблем отримати довідку про перетин державного контролю. 

Будемо раді Вам допомогти!

Необхідні документи
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Копія паспорта для виїзду за кордон 

Надає клієнт
2

Заява на отримання довідки про перетин державного кордону

Готуємо ми

Вам також може знадобитись

img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду

Довідка з податкової для виїзду за кордон

Довідка з податкової для перетину кордону є підтвердженням відсутності у громадянина заборгованостей перед податковими органами України. Цей документ необхідний для певних категорій осіб, які планують тривалий виїзд з країни. У таких випадках він підтверджує фінансову добропорядність особи і відсутність податкових проблем. Найчастіше довідка про перетин державного кордону потрібна в таких ситуаціях:

·       Оформлення кредиту за кордоном – при отриманні кредитних коштів в іноземних банках.

·       Переїзд на постійне місце проживання – при зміні місця проживання на іншу країну.

·       Участь у міжнародних тендерах – для підтвердження фінансової стабільності компанії або особи.

·       Відкриття інвестиційного рахунку – для інвестування у закордонні проекти або підприємства.

Скільки потрібно часу, щоб взяти витяг про перетин кордону

Отримується довідка для виїзду за кордон протягом від декількох днів до кількох тижнів, залежно від обставин. Час, необхідний для оформлення цього документа, залежить від швидкості обробки запиту відповідними органами, наявності необхідної підготовчої документації та правильності її заповнення. Зазвичай, процес триває близько двох тижнів, але може бути прискорений у разі термінової необхідності.

Команда «ЕНВОЛТ» завжди готова допомогти у вирішенні будь-яких питань, пов’язаних з виїздом за кордон. Спеціалісти юридичного об’єднання не тільки нададуть професійну консультацію, а й допоможуть швидко оформити всі необхідні документи. Тож не зволікайте – звертайтеся до нас вже сьогодні, і ми зробимо все, щоб ваш виїзд був вчасним, безпроблемним і успішним