Назад
img

Вихід з громадянства України

від 12000 грн
від 160 робочих днів
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:
Роман Вікторович
Іван Юрійович
ВИХІД З ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

Громадяни України, які тривалий проміжок часу проживають за кордоном, мають велику культурну, робочу та головне сімейну прив’язаність, можуть отримати пропозицію прийняти громадянство тієї країни в якій вони проживають. Законодавства інших країн також містять норми, які дозволяють надавати громадянства іноземцям та особам без громадянства, якщо вони виконують певні умови і принципи громадянства. Наші громадяни України отримують певну гарантію, що їм нададуть інше громадянство  (наприклад Федеративна Республіка Німеччина) або безпосередньо паспорт (Австрія, Нідерланди) при умові, що вони зроблять процедуру виходу з громадянства України. Відповідно до Конституції України, громадяни України можуть лишитись громадянства лише за власною заявою до уповноважених органів. Варто зазначити, що ініціювати процедуру виходу з громадянства обов’язково необхідно з умовою постійного проживання за кордоном - це оформлення рішення України про "виїзд на ПМП" і постановка на постійний консульський облік в посольстві / консульстві України. 

ПІДСТАВИ ТА УМОВИ В ОФОРМЛЕННІ ВИХОДУ З ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

Якщо громадяни України прийняли рішення вийти з громадянства України, то вони повинні отримати громадянство іншої країни або гарантію в отриманні громадянства іншої країни проживання. Даний документ являється підставою в оформленні даної процедури. Це необхідно для того, щоб Україна мала впевненість, що Ви не залишетесь особою без громадянства. Головною умовою ініціювання процедури виходу з громадянства є постійне проживання в майбутній країні громадянства. Підтверджується дана умова штампом в паспортах громадянина України про "виїзд на ПМП" та постійним консульським обліком в посольстві / консульстві України. 

ОФОРМЛЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ВИХОДУ З ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

Громадяни України, які виконали всі підстави і умови в оформленні виходу з громадянства України, подають відповідний пакет документів передбачений Указом Президента щодо організації Закону України "Про громадянство". Документи на вихід з громадянства України подаються виключно до посольства / консульства України, де особа стоїть на постійному обліку. Після офіційного прийняття документів, посольство / консульство на протязі 1 місяця ці документи відправляє консульською поштою до Міністерства Закордонних справ України, де в подальшому проводяться перевірки для прийняття рішення у виході з громадянства України. Після проходження відповідних перевірок, документи передаються на Комісію при Президентові України. 

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ВИХОДУ З ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ З НАМИ
Крок
Консультація

Повна юридична консультація щодо наявності та перевірки вірного оформлення підстав та умов для виходу з громадянства України.

img
Крок
Підготовка

Оформлення та підготовка повного пакета документів відповідно підстави виходу з громадянства дистанційно до подачі в посольство/консульство України.

img
Крок
Вхідний номер

Після подачі документів через 1 місяць Вам потрібно дізнатись вхідний номер своєї справи для контролю.

img
Крок
Довіреність

На момент подачі документів, Вам необхідно зробити довіренність на наших юристів в посольстві/консульстві України (текст довіреності ми Вам надамо).

img
Крок
Контроль в оформленні документів

Важливо: Юристи компанії "ЕНВОЛТ" не можуть впливати на рішення перевірок уповноважених органів, але ми контролюємо статус законності оформлення документів шляхом направлення офіційних адвокатських запитів до органів міграційної служби на різних етапах оформлення та перевірок. Ми контролюємо, а також звітуємо Вам офіційними відповідями про поточний статус Вашої справи. 

img
Крок
Указ про вихід з громадянства

Після проходження процедури фінальною стадією є прийняття рішення Комісією при Президентові України, а також відповідний Указ Президента про вихід з громадянства України. Ми інформуємо Вам в отриманні відповідного Указу офіційною відповіддю.

img
Крок
Отримання

Після прийняття відповідного Указу, через 2 тижні, Ви можете отримати довідку про вихід з громадянства України в посольстві/консульстві України і здати свої паспорти. 

img

Примітка: Після даних кроків, процедура оформлення виходу з громадянства України офіційно завершена. Ви отримуєте рішення про вихід з громадянства України, здаєте свій внутрішній та закордонні паспорти громадянина і завершуєте процедуру оформлення громадянства країни в якій постійно проживаєте. Для України, Ви вже маєте права та обов’язки як іноземець, але в такому випадку, Ви маєте повноцінне право отримати в Україні посвідку на постійне проживання як минулий громадянин України і повернути свє резиденство, але як іноземець. 

ТЕРМІН ОФОРМЛЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ВИХОДУ З ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

З моменту подачі відповідного пакету документів та підписання заяви на вихід з громадянства України, документи реєструються під індивідуальним номером справи, який буде в подальшому слугувати для контролю етапів перевірок. Далі після реєстрації, вони передаються до Міністерства Закордонних Справ в Україну. Документи та підстави ретельно перевіряються відповідними уповноваженими правохоронними органами України. Термін розгляду документів складає до 12 місяців, але можуть бути додаткові перевірки і терміни можуть бути подовжені від 12 до 18 місяців. Після проходження всіх перевірок справа з документами відправляється до Офісу Президента для ухвалення остаточного рішення Комісії по громадянству та підписання Указу про вихід особи з громадянства України.

Документи для оформлення процедури виходу з громадянства України
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Заява для виходу з громадянства (заповнюється в консульстві/посольстві України)

Надає клієнт
2

Копія паспорта громадянина України для виїзду за кордон (з відміткою про виїзд на постійне проживання)

Надає клієнт
3

2 фото 3,5Х4,5 см

Надає клієнт
4

Документ про набуття громадянства іншої країни (паспорт) або гарантія в отриманні в майбутньому громадянство країни проживання (в залежності від країни проживання)

Надає клієнт
Якщо разом подають документи неповнолітні діти:
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Копію свідоцтва про народження дитини

Надає клієнт
2

Документ, що підтверджує перебування дитини в громадянстві України (довідка про громадянство, паспорт громадянина України)

Надає клієнт
3

Заява дитини про згоду на вихід з громадянства (для дітей від 14 до 18 років)

Надає клієнт
4

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон дитини (з відміткою про виїзд на постійне проживання)

Надає клієнт

Оформлення процедури виходу з громадянства України має велику кількість особливостей. Юридичне об’єднання ЕНВОЛТ рекомендує звернутись до нас за детальною та безкоштовною консультацією.

Будемо раді Вам допомогти!

Вам також може знадобитись

img
Адміністративні консультації для іноземців
Реєстрація місця проживання
img
Адміністративні консультації
Витребування документів РАЦС
img
Адміністративні консультації
Витяг про відсутність судимості
img
Адміністративні консультації
Апостиль на документи в Україні
img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду