Назад
img

Представництво в органах державної влади

від 700 грн
за 1 годину
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:

Кожен з нас цінує свій час та сили, тому завжди похід до державного органу це не зовсім приємна подія, яку кожен з нас відкладає на потім. Україна йде європейським шляхом і трансформація нашого життя помітна неозброєним оком. Наразі багато державних послуг надаються дуже швидко, якісно і не створюють жодного дискомфорту для заявників. Проте, коли Ваша ситуація хоча б трохи відхиляється від "норми" від того регламенту, до якого звик державний службовець виконувати день у день, на практиці ми часто відчуваємо труднощі. І тут важливо зрозуміти для себе, чи готові Ви боротись наодинці?

Якщо боротьба сам на сам з державними службовцями не Ваш варіант, тоді Вам потрібен кваліфікований помічник, який знає законодавство і регламенти робти державних органів, має час та сили на ведення діалогів та відстоювання Вашої позиції, а у випадках дозволених законодавством - зможе замінити Вас і вести боротьбу, звільнивши Вас від цієї ноші.

Такими помічниками виступають юристи та адвокати. В силу свого статусу адвокат має більш широке коло повноважень, а також є більш "мобільним" у прийнятті рішень і вирішенні завдань, оскільки юриста завжди обмежує довіреність і вписані в ній повноваження. Адвокат же має право представляти Ваші інтереси абсолютно у всіх органах, організаціях та інстанціях з усіх питань, що Вас стосуються. Звісно, адвокат не завжди може Вас замінити, оскільки часто закон передбачає саме персональну участь особи в тих чи інших процесах, проте бути поруч, подавати заяви, скарги і клопотання від Вашого імені, офіційно висловлювати Вашу позицію - це основна роль адвоката при представництві в органах державної влади.

Адвокати ЮО ЕНВОЛТ готові підставити своє плече у всіх незручних для Вас ситуаціях, які виникають при спілкуванні з органами державної влади, допоможуть правильно і чесно відстояти Ваші інтереси, уникнути зайвих походів по різним інстанціям та збору непотрібних документів, захистять Вас від незаконних дій та рішень органів державної влади. 

Необхідні документи
До виїзду адвоката до органу влади клієнт надає
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Документ, що посвідчує особу клієнта

Надає клієнт
2

Ідентифікаційний код (за наявності)

Надає клієнт
3

Документи, що стосуються оскаржуваної справи (оригінали чи копії)

Надає клієнт
4

Договір на представництво інтересів 

Готуємо ми
5

Ордер

Готуємо ми
img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду