Назад
img

Довідка про відсутність громадянства України

від 3800 грн
від 20 робочих днів
Ви також можете замовити консультацію за телефонами або месенджерами:
ДОВІДКА ПРО ВІДСУТНІСТЬ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

Багато іноземців та осіб без громадянства, які знаходяться за кордоном, можуть мати певні зв’язки з Україною. Ці зв’язки можуть бути як національні, за фактом народження, територіального походження батьків або близьких родичів. Хоч дані особи і не мають Українського громадянства, але є випадки, коли певні установи в різних країнах потребують підтвердження цього юридичного факту. Щоб підтвердити даний факт, необхідно оформити безпосередньо в Україні документ, який підтверджує факт не отримання громадянства України. 

ОФОРМЛЕННЯ ДОВІДКИ ПРО ВІДСУТНІСТЬ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

Довідка про негромадянство України оформлюється державною міграційною службою, шляхом відповідних перевірок. Ці перевірки являють собою визначеня, чи були Ви коли - небудь в громадянстві України або чи не подавали документи на громадянство України. Для оформлення довідки про відсутність громадянства, необхідно подати відповідний пакет документів з персональними даними до головного управління міграційної служби. Результатом перевірки є довідка про відсутність громадянства України. 

ТЕРМІНИ ОФОРМЛЕННЯ ДОВІДКИ ПРО ВІДСУТНІСТЬ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

Довідка про відсутність громадянства України оформлюється за відповідним запитом до міграційної служби. З моменту подачі відповідного пакету документів та підписання заяви на отримання довідки, документи ретельно перевіряються у відповідних базах уповноважених ораганах, після чого формується офіційна відповідь у вигляді довідки про відсутність громадянства. Термін розгляду документів складає 1 місяць. Цей строк може бути подовжено, якщо буде потребувати додаткових перевірок.

Юристи нашої компанії допоможуть Вам швидко і без проблем отримати довідку про відсутність громадянства України. 

Будемо раді Вам допомогти!

 

Необхідні документи
# Документ Надає клієнт Готуємо ми
1

Копія паспорта для виїзду за кордон 

Надає клієнт
2

Заява на отримання довідки про відсутність громадянства України

Готуємо ми
3

Договір на представництво інтересів адвокатом

Готуємо ми

Вам також може знадобитись

img
Є що запитати?
Залиште свої контакти і ми вам допоможемо
img

Ми не обіцяємо те, чого не реально досягти.

Від нас Ви почуєте правду і лише правду

Довідка про відсутність громадянства України

Довідка про відсутність громадянства України може підтверджувати припинення громадянства країни і тимчасову відсутність паспорта іншої країни, якщо сталася добровільна відмова, і особу позбавили колишнього статусу.

Також документ може свідчити про приналежність людини до іншої держави, тобто довідка оформляється на доказ відсутності подвійного громадянства.

Замовити довідку про відсутність громадянства України

Документ, що свідчить про відсутність українського громадянства, видається в Україні Державною міграційною службою. Якщо особа перебуває в іншій країні, їй потрібно звернутися в консульство або дипломатичне представництво України.

Документ формується після проведення низки перевірок. Вони передбачають з'ясування, чи перебувала людина в громадянстві України і чи подавала документи, щоб стати громадянином України.

Первинний розгляд документів, як правило, триває 1 місяць, але загалом термін виготовлення довідки про відсутність громадянства України строго не визначений. Процедура може зайняти місяці, якщо знадобляться додаткові перевірки відомостей.

Які документи потрібні для отримання довідки про відсутність громадянства України

Щоб отримати довідку про відсутність громадянства України, слід подати такі документи, як:

- Копія закордонного паспорта.

- Заява про намір отримати довідку про відсутність українського громадянства.

- Чек про оплату державного мита.

Якщо документ оформляється через вашого офіційного представника, також необхідно додати договір про співпрацю з юристом.

Чому варто звернутися в Enwolt

Бажаєте в найкоротші терміни оформити довідку про відсутність українського громадянства? Тоді зверніться до професіоналів нашого юридичного об'єднання «ЕНВОЛТ». У нас є безліч переваг перед аналогічними компаніями:

1.    Кваліфіковані юристи з багаторічним досвідом.

2.    Детальна та доступна консультація у зручному для вас форматі.

3.    Комплексна юридична підтримка на всьому шляху оформлення довідки про відсутність громадянства України.

4.    Висока швидкість надання послуги.

5.    Прийнятні ціни.

Зателефонуйте нам за одним із номерів, зазначених на сайті, - і дізнайтеся відповіді на всі запитання про процес отримання довідки та майбутню співпрацю з юристом.