Назад

Політика конфіденційності

Підтверджуючи, Ви надаєте свою добровільну згоду та дозвіл на збір, обробку, зберігання та використання своїх персональних даних ЮО «ЕНВОЛТ» в розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

ЮО «Енволт» в свою чергу заявляє, що проводить збір, обробку, зберігання та використання персональних даних виключно з метою надання запитуваних послуг клієнтам та заявникам та не передає третім особам, що не залучені до надання послуг, персональних даних, отриманих ЮО «ЕНВОЛТ» через даний Інтернет ресурс чи будь-яким іншим шляхом.

Обробка персональних даних здійснюється відкрито і прозоро із застосуванням засобів та у спосіб, що відповідають визначеним цілям такої обробки. ЮО «Енволт» здійснює використання персональних даних лише зі створенням  умов для захисту цих даних. Будь-яка конфіденційна інформацію, що прямо чи опосередкована буде отримана ЮО «Енволт» через даний інтернет ресурс не може бути розголошена третім особам без згоди її власника.

В свою чергу Ви підтверджуєте, що Ваші персональні є точними, достовірними та будуть оновлюватися Вами в міру потреби, визначеної метою їх обробки. При цьому надані Вами персональні дані не належать будь-яким стороннім/третім особам та не використовуються Вами для завдання будь-якої шкоди таким особам.